ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

 شاید دروبین‌های عکاسی پلاروید را به خاطر داشته باشید. در زمان‌های قبل، ایده چاپ شدن عکس بلافاصله پس از گرفتن آن، امری بدیهی به نظر می‌رسید.اما استارت آپی در کشور فرانسه ایده‌ای جالب‌ تر دارد.

کمپانی کوچکی که در کشور فرانسه قرار دارد، موفق به ساخت وسیله‌ای شده که قادر است عکس‌های گرفته شده به وسیله گوشی‌های هوشمند را بلافاصله پرینت بگیرد.استارت آپ Prynt در حال توسعه یک اپلیکیشن و یک کیس یا محفظه برای گوشی‌های هوشمند است تا آن‌ها را قادر کند عکس‌های گرفته شده با دوربین را به سرعت پرینت بگیرند.

نحوه کار این پرینتر جالب و کاربردی, ساده به نظر می‌رسد. تنها لازم است 2بارروی دکمه ‌ای کلیک کنید یا اینکه به اپلیکیشن دوربین یا گالری یا شبکه‌های اجتماعی بروید و عکس‌ها مختلف رابه سادگی پرینت بگیرید. این پرینترهنوز در مرحله آزمایش است و قادر است یک برگه را در خود جای دهد و تا مدت ۵۰ ثانیه عکس روی گوشی را چاپ کند. هدف این شرکت کاهش  مدت زمان و افزایش جای گیری برگه‌ها است. طوری که قرار است تا سال بعد نسخه نهایی این دستگاه ۳۰ برگه را در خود جای دهد و پرینت عکس را در مدت ۳۰ ثانیه به پایان برساند.

در حال حاضر تصاویر به وسیله تکنولوژی بلوتوث از گوشی هوشمند به پرینتر انتقال می یابد اما در مدل نهایی، دستگاه به گوشی متصل می‌شود و فرآیند پرینت را سرعت می‌بخشد. به گفته شرکت سازنده، هر برگه برای پرینت گرفتن عکس ۳۰ سنت قیمت دارد و از طریق اپلیکیشن مخصوص دستگاه نیز قابل سفارش است.

انتظار می‌رود مدل نهایی با قیمت ۹۹ دلار در ژانویه ۲۰۱۵ عرضه شود. این پرینتر در حال حاضر با گوشی‌های هوشمند با اندازه صفحه نمایش ۴ اینچ سازگار است اما شرکت سازنده از برنامه خود برای ساخت متناسب با گوشی‌های بزرگتر صحبت کرده است. اپلیکیشن این دستگاه جذاب برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید وارد بازار خواهد شد.

نویسنده: امین فیض پور

zoomit.ir

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار