ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

 یکی از مسائلی که نظرتولید کنندگان گوشی های هوشمند را به خود جلب کرده، طول عمر باتری ومدت زمانی  که برای شارژ کردن آن نیاز است. البته فناوری هایی همچون شارژ سرعتی 2.0 متعلق به کوآلکام (شارژرسریع سامسونگ و شارژر توربو موتورولا نیز از این قابلیت بهره می برند) اما این مورد هنوزتاثیری در شارژ گوشی مان در مدت زمان کمتر از یک ساعت نکرده است. خوشبختانه، شرکت ها ی تولید کننده گوشی  در حال کاربرایبهبود بخشیدن این قابلیت هستند.
محققان دانشگاه فناوری نانیانگ سنگاپورامید به تولید باتری گوشی ای که ظرف دو دقیقه 70 در صد باتری گوشی را شارژ کند,داشتند. به تازگی خیر منتشرشده است که شرکتی از کشورفلسطین با نام استور دات راهی برای شارژ باتری در کمتر از 30 ثانیه پیدا کرده است.
برطبق خبر های رسیده از رویترز، این شرکت این باتری را تولید کرده است. اما، هنوز اندازه آن درخور گوشی همراه نیست. این شرکت امید دارد محصول خود را تا سال 2016 وارد بازار کند و در آن زمان گوشی همراه ما می تواند به طور کامل در سی ثانیه شارژ شود.
شرکت استوردات، برای ساخت این باتری جدید از فناوری نانو استفاده کرده است.به شکل دقیق تر، برای این هدف از "نانوداتز" (nanodots) استفاده کرده است که مولکول های پپتید آلی زیستی می باشند و باتری را قادر می سازند تا به سرعت قدرت را به دست آورد و حفظ کنند. طبق اخباررویترز، استوردات با یک سازنده برجسته و گمنام گوشی های هوشمند و همچنین میلیاردر روسی "رومان آبراموویچ" (همانطور که همه میدانیم او مالک باشگاه ورزشی چلسی در لندن است) بازگشته است.

fanavari.saramad.ir

 

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار