ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شایعات جدید نشان از 12.2 اینچی‌بودن تبلت بزرگ اپل دارد. گفته شده که این تبلت مجهزبه چیپ‌های جدید A9 است و احتمالا در ماه‌های آوریل تا ژوئن سال 2015 رونمایی خواهد شد.

در شماره ماه ژانویه مجله ژاپنی Mac Fan , اطلاعات جدیدی از تبلت بزرگ شرکت اپل با نام "آی پد پرو" یا "آی پد ایر پلاس" منتشر کرده است. بر طبق طرحی که این مجله از تبلت آینده اپل به تصویر کشیده است، آی پد ایر پلاس صفحه نمایشی 12.2 اینچی و با اندازه 305.31x220.8x7 میلی‌متر است.

در حالی که شایعات گذشته از 12.9 اینچی بودن این تبلت خبر می‌دادند، این بار دومی است که منابع ژاپنی به اندازه 12.2 اینچی این تبلت اشاره دارند.

به گفته مک فن، آی پد ایر پلاس یک پردازنده A9 اپل خواهد بود که نسخه بهینه‌ شده ای از A8X کنونی آی پد ایر 2 می‌باشد. نکته جالب این است که شایعات گذشته از مجهز بودن این تبلت به پردازنده‌های A8X کنونی خبر می‌دادند.

در کنار این آپگریدها، تبلت گفته شده شامل بلندگوهای دوگانه در بالا و پایین دستگاه خواهد بود تا بتواند کیفیت صدای استریو را افزایش دهد.

همچنین مک فن خبر داده که شرکت اپل روی ورژن چهارم آی پد مینی اش مشغول به کار است و قرار است علاوه بر میزبانی چیپ ست A8X دارای ضخامت کمتری باشد. طبق گفته مک, که با معرفی آی پد مینی 4، تولید آی پد مینی و آی پد مینی 3 متوقف خواهد شد.

این گزارش به معرفی آی پد ایر پلاس درماه آوریل و ژوئن 2015 اشاره دارد.آنالیزور مشهور KGI، مینگ چی کو گفته بود که احتمالا اوایل همین ماه تولید انبوه آی پد بزرگ‌ تر در سه ماه دوم سال 2015 آغاز خواهد شد.

دیجی کالا

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار