ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت ال‌جی به اندازه ای به برند G علاقه‌مند بوده که با ثبت نام تجاری GGGGG8 و G9 و خیال خود را تا سال 2020 برای عدم استفاده شرکتی دیگر از این برند راحت کرده است.

G3 هر روز با یک مدل وظاهری جدید در بازار موبایل ظاهر می‌شود و احتمالا باید مدتها طول بکشد تا از نسل بعدی این گوشی هوشمند یعنی LG G4 خبرهایی را بشنویم؛ گوشی هوشمندی که باید چون G3 دست به اقدامات ساختارشکنانه ای در بازار بزند.

ممکن است برای شما این سؤال پیش آید که چرا آن را G4 صدا می‌زنیم؟ برای شروع باید بگوییم که بعید به نظر می‌رسد شرکت ال‌جی پس از شروع سری G به سادگی و دراین بحبوحه چنین برندی را رها کند. اما حالا سندی نیز وجود دارد که این گمانه‌زنی‌ها را کاملا تأیید می‌کند.

به تازگی خبری آمده که شرکت ال‌جی نام تجاری LG G4 را در کشور کره جنوبی به ثبت رسانده، پس می‌توان با اطمینان کامل گفت که مدل های آینده شرکت ال‌ جی این نام را خواهد داشت.

اما G4 تنها نام به ثبت رسیده‌ نیست و شرکت ال‌ جی برای اطمینان ازعدم استفاده از نام‌های تجاری که با با حرف G آغاز شده ، نام‌های GGGG8 و G9 را نیز ثبت کرده است. بدین ترتیب خیال ال‌جی برای استفاده از نام‌های G تا سال 2020 راحت خواهد بود. این اتفاق به روشنی مصداق بارز ضرب‌المثل «هیچ‌وقت ترکیب تیم برنده را تغییر نده» محسوب می‌شود و دلیل محکم دیگری برای استفاده هر چه بیشتر از برند همیشه پیروز G می‌باشد.

شرکت ال‌جی سری G را با اسمارت فون LG Optimus G در سال 2012 شروع کرد و یک سال بعد از آن نیز با G2 جای خود را در بازار محکم کرد. امسال نیز بنابر پیش‌بینی ها ,ال‌ جی G3 وارد بازار خواهد شد, تا شاهد یکی از بهترین و قدرتمند ترین اسمارت فون های سال 2014 باشیم.

 دیجی کالا           


دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار