ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت اپل با فرستادن دعوت نامه ای مراسم نهم سپتامبررا رسما به گمانه زنی‌ها پیرامون معرفی آیفون 6 خاتمه داد. از طرفی پیش بینی شده رونمایی از گجت پوشیدنی اپل را نیز در این مراسم شاهد باشیم.
این امید را به کاربران می‌دهیم که دیگر کلمه «گمانه زنی» را در مورد اخبار معرفی آیفون 6 در رسانه‌ها نخواهید دید وشنید. اپل در روز پنج شنبه رسما دعوت نامه حضور در مراسم نهم سپتامبر خود را به رسانه‌های خبری ارسال کرد.

در این دعوت نامه تاریخ نهم سپتامبر یا 18 شهریور به همراه جمله «ای کاش می‌توانستیم بیشتر بگوییم.» مشاهده می‌شود. شایعه برگزاری مراسم معرفی گوشی آیفون در روز نهم سپتامبر برای مدت زیادی نیست که در رسانه‌ها نشر شده. پیش‌تر رسانه‌ها  در 18 یا 19 سپتامبر را برای معرفی آیفون پیشبینی کرده بودند، ولی گزارش وبسایت همیشه معتبر Recode همه اخبار را عوض کرد.

این وبسایت مدتی قبل از معرفی یک دستگاه پوشیدنی بدست شرکت اپل نیز در این مراسم خبر داد. این گزارش روز قبل از طرف خبرگزاری بلومبرگ نیز تأیید شد تا شاهد یکی از مهیج‌ترین مراسم ها در سال‌های اخیر شرکت اپل باشیم.

خود اپل نیز که به بزرگی و اهمیت چنین مراسمی آگاه است، یکی از زیباترین و تاریخی‌ترین سالن ها را برای انجام این مراسم در نظر دارد: فلینت سنتر در کوپرتینو؛ محلی که سی سال پیش استیو جابز فقید مکینتاش را به همگان معرفی کرد.

اپل هم اکنون ساخت یک بنای مکعب شکل را در این مکان شروع کرده و به طور حتم اطراف آن را مأمورین امنیتی احاطه کرده‌اند تا مخفی بودن جزئیات ساخت این بنا حفظ شود.

حضور در چنین مکانی برای معرفی گوشی آیفون 6 بیانگر معنای خاص این مراسم و محصولاتی است که در آن برای اولین بار به نظاره خواهیم نشست. پس تا 18 شهریور...

 دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار