ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

گوشی هوشمندی که از آن به نام سوپرمن در شرکت مایکروسافت صحبت می‌شود در دو مدل 730 و 735 به بازار عرضه شد.این محصولات دارای امکانات مشابهی هستند و تنها تفاوت شان در پشتیبانی از LTE و امکان پشتیبانی از دو سیم کارت می‌باشد.
غوغای IFA نامی بسیار برازنده برای نمایشگاهی است که از همین هفته درکشور برلین شروع می‌شود. شرکت‌های بزرگ دنیای تکنولوژی تمام محصولات خود را  برای عرضه به این نمایشگاه آورده‌اند. از بین تمام این شرکت‌ ها مایکروسافت نیز حضور فعالی خواهد داشت.
این شرکت قرار است از اسمارت فون ثبت سلفی اش را در این نمایشگاه رونمایی کند. اسم رمز این اسمارت فون سوپرمن انتخاب شده و طبق خبرهای تازه شامل دو دستگاه با نام‌های لومیا 730 و لومیا 735 خواهد بود.
 بنابر گزارش‌های آمده از چین، لومیا 735 قابلیت ارتباط LTE را دارد، اما در عوض مدل 730 چنین قابلیتی را نخواهد داشت. اما مدل لومیا 730 دارای یک ارجعیتی است و آن پشتیبانی از دو سیم کارت است.
 گذشته از این تفاوت‌ها هر دو مدل همزاد و دوقلو می‌باشند. هر دو مدل لومیا 735 و 730 دارای دوربین جلوی 5 مگاپیکسل هستند، صفحه نمایش آن‌ها 1280x720 پیکسل است و دارای رم یک گیگابایتی، حافظه داخلی 8 گیگابایتی و پردازنده اسنپ دراگون 400 می‌باشند.

معلوم است که سیستم عامل هر دوی آن‌ها ویندوزفون 8.1 است (ممکن است این نسخه دارای آپدیت و یا قابلیت‌های ویژه ای حداقل در بخش ثبت سلفی باشد) و چون دیگر دستگاه‌های ویندوزفونی در انواع رنگ‌های متفاوت به بازار وارد می‌شوند.

همچنین گمانه‌زنی‌هایی نیز از معرفی لومیا 830 در کنار این دو مدل شنیده شده که البته بسیار خوش‌بینانه به نظر می‌رسد. این گوشی هوشمند امکانات بیشتری از جمله PureView دوربین عقب را به مالکش عرضه میدهد. پیش‌بینی شده که هر دوی این محصولات مدت  زمان کوتاهی بعداز معرفی وارد بازار خواهند شد.

دیجی کالا

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار