ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

امروز شرکت اپل اعلام کرد در سه روز نخست عرضه آیفون‌های 6 در مجموع فروشی 10 میلیون عددی را تجربه کرده است.
هفته گذشته شرکت اپل فروش رسمی آیفون‌های 6 و 6 پلاس را آغاز کرد و حالا با گزارش تازه ای که از سوی این شرکت منتشر شده «رکوردشکنی» طبق پیش‌بینی ها رخ داده است!

شرکت اپل اعلام کرد که در سه روز نخست فروش آیفون‌های 6 و 6 پلاس در مجموع 10 میلیون عدد از آن‌ها را به فروش رسانده است. این مبلغ یک میلیون از مجموع فروش آیفون‌های 5s و 5c بیشتر است که سال گذشته و در سه روزاول به فروش رسید.

اپل در این خبر اشاره ای به تعداد فروش هر کدام از مدل‌های آیفون 6 نکرده و درصد فروش هر دو مدل را کلی اعلام کرده است. دو روز پیش نیز خبر داده شد که شرکت  توانسته در 24 ساعت اول حدود 4 میلیون از آیفون‌های 6 را پیش فروش کند.

شخص اول شرکت اپل با خوشحالی، از به هدف رسیدن بیش از حد انتظارات شرکتش در فروش آیفون 6 سخن گفته است. وی اظهار داشته که اپل تمام تلاش خود را برای تولید، عرضه و درنتیجه فروش بالاتر آیفون 6 به کار خواهد گرفت.

عمده  مشکلات موجود در فروش آیفون‌های جدید مرتبط به مدل بزرگ‌تر آیفون 6 پلاس است. این محصول در مرحله اسمبلی دچار مشکلاتی شده و به همین دلیل پیدا کردن آن در فروشگاه‌ها به سختی امکان پذیر است. حتی افرادی که موفق به پیش خرید آن شده‌اند وعده ارسال به آن ها تا حداکثر یک ماه آینده داده شده است.

قول تیم کوک برای تأمین و فروش بیشتر آیفون 6 به طور خاص اشاره به استقبال بی نظیری است که از آیفون 6 پلاس در بازار وجود دارد.

دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار