ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت "پاناسونیک" سری جدید تلویزیون‌های 4K ویرا خود با نام AX800 وارد بازار کرد. سری جدید دارای یک دوربین و سنسور پراکسیمیتی است که می‌تواند حضور افراد مختلف خانواده را در نزدیکی خود تشخیص دهد. اعضای خانواده می‌توانند با استفاده از این ویژگی تنظیمات دلخواه خود را به این تلویزیون‌های هوشمند بدهند تا پس از شناسایی، برنامه مورد علاقه‌شان به شکل اتوماتیک پخش شود. در حال حاضر این تلویزیون‌ها قادرند تا 5 نفر متفاوت را شناسایی کنند.
به همراه این تلویزیون‌ها اپلیکیشنی برای آیفون و اندروید عرضه شده که به شما اجازه می‌دهد با تلفن هوشمند خود میزان کنتراست و روشنایی صفحه‌ نمایش را تنظیم کنید. از طرفی ریموت‌ کنترل تولید شده برای آن نیز بسیار هوشمند است. این ریموت‌ها علاوه بر لمسی بودن دارای یک میکروفون جهت کنترل صوتی تلویزیون نیز هستند.

موتور پردازشی جدید HEXA با دو هسته پردازشی جهت رمزگشایی و کد برداری از محتوای کدینگ HEVC و پخش ویدیوهای H.265 از قابلیت‌های ویژه این موتور ویژه است. به عبارت دیگر با این قابلیت‌ها این تلویزیون هیچ مشکلی در پخش ویدیوهای 4K نخواهد داشت. چیپست جدید همچنین دارای اتصالات پیشرفته‌ای چون DisplayPort 1.2a می‌باشد که توانایی انتقال سیگنال‌های 4K 60p را از کامپیوتر به تلویزیون دارد.

مدل‌های جدید قادرند ویدیوهای با رزولوشن پایین چون بلوری را با دیتابیسی از 120 هزار الگوی کار گذاشته در چیست خود مقایسه کنند و در نهایت ویدیو را با فرمت 4K نمایش دهند.

شرکت "پاناسونیک" ادعا کرده است که کیفیت تصویر مدل‌های جدید می‌تواند به راحتی با LCD های بازار رقابت کند و کارشناسانی که کارکرد آن‌ها را از نزدیک دیده‌اند نیز بر ادعای پاناسونیک صحه گذاشته‌اند.

دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار