ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

هنگامی که بازار از انواع مدل‌ های مشابه پر می‌شود، ایده‌های بکری به یکباره ظهور می‌کنند که با جلب‌ توجه مشتریان مشکل‌ پسند، جانی دوباره در این بازارها می دهد. اسپیکر بلوتوثی Om/One را می‌توان به همین دلیل و به واسطه طراحی فرازمینی آن در همین دسته گنجاند... ظاهری شبیه به یک Death Star جنگ ستارگانی که خالق آن اعتقاد دارد نه تنها طراحی و شکل و شمایلی خواستنی دارد، که نوع ساخت آن در کیفیت و عملکرد آن نیز تأثیرگذار بوده است.
شناوری و غوطه‌ وری Om/One در فضا به دلیل میدان مغناطیسی ایجاد شده برای آن است. خالق آن ادعا دارد که این چرخش 360 درجه ای علاوه بر تأثیر گذاری بصری و بالطبع روحی روانی آن، می‌تواند صدای قوی تری را از یک اسپیکر با قدرت کمتر به شنونده منتقل کند. حال اینکه این ادعا را باور می‌کنید یا نه ، به هر صورت این اسپیکر سه واتی کمتر از اغلب اسپیکرهای بلوتوثی انرژی مصرف می‌کند. باتری آن لیتیوم یونی قابل شارژ است و با به‌ کارگیری از هفتاد درصد صدا، تا پانزده ساعت قابلیت پخش موسیقی دارد.
اندازه بخش غوطه ور شده Om/One حدود 9 سانتی‌متر در میزان قطر است و با وزنی 340 گرمی از جمله بهترین گزینه‌ های موجود در بازار شمرده می‌شود. همچنین یک آیدیو درایور 75 میلی‌متری و میکروفون نصب شده در درون آن نیز می‌تواند تماس‌ های تلفنی را برای شما میسر کند. بخش کروی حدود 3 سانتی‌متر بالاتر از بخش اصلی مغناطیسی قرار دارد که آن نیز اندازه ای 16 سانتی متری و ارتفاعی 4 سانتی‌متری را دارا می‌باشد. اسپیکر کروی خود قابل‌ حمل است، ولی بخش اصلی، نیاز به اتصال به یک سوکت جهت تأمین انرژی خود خواهد داشت.
اسپیکر Om/One هم‌ اکنون از طریق وبسایت Om Audio مراحل جذب کمک مالی خود را سپری می‌کند. هدف این پروژه 100 هزار دلار بود که هم اکنون به سه برابر این هدف رسیده است. قیمت ابتدایی آن برای حامیان پروژه 179 دلار است و در مرحله پیش‌ فروش احتمالا به 199 دلار خواهد رسید.

اگر همه‌ چیز به خوبی پیش برود و مراحل ساخت انبوه این اسپیکرها بدون مشکل ادامه پیدا کند، دسامبر 2014 زمان ارائه این محصول به بازار خواهد بود.

منبع : دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار