ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت Dell به تازگی با معرفی مدل جدیدی از لپ‌تاپ های Alienware 18 چیپی آورکلاک شده با فرکانس 4.4 گیگاهرتز را در آن جای داده است. دل همچنین در کنار الین ویر 18 از الین ویر 17 جدیدی نیز رونمایی کرد که فرکانسی 4 گیگاهرتزی را با یک چیپ Core i7 به خریدار ارائه می‌کند.

چنین فرکانس‌هایی به ندرت در بازار یافت می‌شوند، اما کامپیوترهای دسکتاپ مدت‌هاست که به این پردازنده‌ها مجهز شده‌اند. سرعت کلاک بالا سبب بهبود عملکرد کامپیوترهای شخصی می‌شود و گیمرها عموما با آورکلاک پردازنده‌ها، سرعت آن‌ها را افزایش می‌دهند. شرکت‌های اینتل و AMD برای سال‌هاست که جنگی را بر سر ارائه فرکانس‌های بالاتر به راه انداخته‌اند.
چیپ لپ‌تاپ ها در اغلب اوقات بین فرکانس‌های 1.4 و 3 گیگاهرتز قرار دارند و بیشتر کاربران نیازی به فرکانس 4 گیگاهرتز ندارند. اما گیمرها برای افزایش عملکرد لپ‌تاپ های خود در بازی‌های سنگین به شدت به فرکانس‌های بالا علاقه نشان می‌دهند.

حالا دل با قرار دادن یک ورژن آورکلاک شده چیپ Core i7-4940MX با فرکانس 4.4 گیگاهرتز، پرسرعت‌ترین چیپ موبایل دنیا را در اختیار دارد. دل همچنین مدلی از الین ویر 17 با پردازنده Core i7-4910MQ و فرکانس 4.1 گیگاهرتز را به بازار فرستاده است.

یک چیپ 4.4 گیگاهرتزی گرمای بسیار زیادی تولید می‌کند، ولی مهندسین الین ویر دست به ایجاد سیستم خنک کننده بهبود یافته ای برای این لپ‌تاپ زده‌اند. تمامی این چیپ ها بر پایه معماری هسول تولید شده‌اند.

مدل جدید الین ویر 17 دارای صفحه نمایشی 17.3 اینچی است و با قیمت 1399 دلار به فروش می‌رسد. الین ویر 18 را نیز صفحه نمایشی 18.4 اینچی همراهی می‌کند که با قیمت 2099 دلار به فروش خواهد رسید. هر دو لپ‌تاپ تا رم 32 گیگابایت را پشتیبانی می‌کنند.

منبع : دیجی کالا

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار