ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت مدیاتک فردا از چیپست های پشتیبانی کننده شبکه‌های LTE و صفحه‌نمایش‌های QHD خود رونمایی خواهد کرد.
گزارش‌های رسیده از چین خبر از تصمیم مدیاتک بر معرفی یک چیپست حرفه ای ارزان‌قیمت در فردا خبر می‌دهند. این چیپست ظاهرا MT6595 می‌باشد و مدلی هشت هسته ای 32 بیتی است که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های 4G LTE و صفحه نمایش‌های با رزولوشن QHD را دارد. گفته شده که بالاترین مدل آن فرکانسی 2.5 گیگاهرتزی را تأمین می‌کند.

این چیپست را چهار هسته Cortex A7 و چهار هسته Cortex A17 تشکیل می‌دهد و با معماری آرم طراحی شده‌اند. با توجه به ارزان قیمت‌بودن محصولات این شرکت، آوردن چنین امکانات قابل توجهی به دستگاه‌های ارزان‌قیمت اغلب چینی، این شرکت مطمئنا جایگاه بهتری را حداقل در آن کشور پیدا خواهد کرد.

انتظار می‌رود که MT6595 در سه مدل 2 گیگاهرتزی، 2.1 تا 2.2 گیگاهرتزی و 2.4 تا 2.5 گیگاهرتزی و تحت عنوان MT6595 Turbo به بازار عرضه شود. هدف مدیاتک صادرات 15 میلیون عددی از این چیپ های پشتیبانی‌کننده LTE تا پایان امسال است.

این شرکت چند روز پیش در اطلاعیه ای رسمی از فروش پایین‌تر از انتظار خود در سه‌ماهه گذشته خبر داد. آیا حضور این چیپست جدید با توجه به بهینه‌سازی‌های انجام گرفته در زیرساخت شبکه‌های LTE شرکت چین می‌تواند به افزایش درخواست و در نتیجه فروش این شرکت تا پایان سال کمک کند؟

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار