ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت Imagination Technology کوچک‌ترین پردازنده گرافیکی دنیا را با نام PowerVR GX5300 تولید کرده است. دستگاه‌های پوشیدنی و دستگاه‌های اینترنت اشیا بهترین گزینه‌ها برای استفاده از چنین پردازنده‌ای هستند.
یکی از بزرگ‌ترین معضلاتی که دستگاه‌های پوشیدنی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، عمر باتری آن‌هاست. ساعت‌های مچی معمولی برای سالیان سال است که عمر باتری بالا را برای خریدارانشان فراهم می‌کنند و به نوعی آن‌ها را بدعادت کرده‌اند! پس بیراه نیست که مشتریان بازار، انتظار عمر باتری بیش از چند روز را از دستگاه‌های پوشیدنی مخصوصا اسمارت‌واچ‌ ها داشته باشند.

شرکت Imagination Technology امیدوار است با تولید جدیدترین مدل پردازنده‌های گرافیکی خود که لقب «کوچک‌ترین» را نیز به یدک می‌کشد، این معادله پیچیده را تا حد بسیاری تغییر دهد.

مدل جدید PowerVR GX5300 نام دارد و طبق گفته سازنده، می‌تواند در دستگاه‌های دنیای اینترنت اشیا یا IoT و دستگاه‌های پوشیدنی قرار گیرد. این پردازنده گرافیکی با اندازه‌ای 0.55 میلی‌متر مربعی (250 مگاهرتز، تولیدشده در فرآیند 28 نانومتری) کوچک‌ترین پردازنده گرافیکی OpenGL ES 2.0 می‌باشد که بر روی دستگاه‌های اندرویدی امکان فعالیت دارد.

GX5300 توانایی پردازش و پخش ویدیوهای 480p و 720p را دارد و با طراحی اختصاصی شرکت Imagination دارای مصرف بسیار پایین انرژی و عملکردی بسیار بالاست.

شرکت سازنده در اطلاعیه خود ادعا کرده که PowerVR GX5300 «بهترین جای‌گیری» را در چیپست های دستگاه‌های پوشیدنی دارد و از هم‌اکنون آماده ارائه لایسنس به شرکت‌هاست. مطمئنا از این پردازنده گرافیکی در آینده بیشتر خواهیم شنید.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار