ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

گلکسی آلفا نه تنها نخستین اسمارت فون اندرویدی سامسونگ با یک قاب فلزی است، که نخستین دستگاهی نیز می‌باشد که به چیپست اگزینوس 5430 ساخته شده در فرآیند 20 نانومتری مجهز شده است.
سامسونگ همین دیروز گلکسی آلفا را به بازار معرفی کرد و جدا از دریافت عنوان نخستین اسمارت فون اندرویدی سامسونگ با قابی فلزی، گکسی آلفا نخستین اسمارت فونی نیز بوده که از چیپست اگزینوس 5430 بهره برده است. امروز سامسونگ جزئیات پردازنده گلکسی آلفا را تشریح کرد.

همانطور که پیش‌تر نیز مشخص شده بود، اگزینوس 5430 دارای هشت هسته شامل چهار هسته Cortex A15 با فرکانس 1.8 گیگاهرتزی، چهار هسته Cortex A7 با فرکانس 1.3 گیگاهرتزی و پردازنده گرافیکی Mali T628MP6 می‌باشد. اما آنچه اگزینوس 530 را متمایز می‌کند تولید این چیپست ها در فرآیند 20 نانومتری سامسونگ است؛ چنین فرآیندی سبب کاهش 25 درصدی در میزان مصرف انرژی و افزایش عملکرد نسبت به مدل‌های 28 نانومتری شده است.

اگزینوس 5430 با پشتیبانی از فناوری big.LITTLE HMP اجازه فعالیت تمامی هشت هسته را به شکل همزمان فراهم می‌کند و در مواقع موردنیاز نیز می‌توان هر کدام را به دلخواه فعال و غیرفعال کرد. این چیپست همچنین از رزولوشن 2560x1440 و 2560x1600 پیکسل نیز پشتیبانی می‌کند. با این وجود گلکسی آلفا با یک رزولوشن متوسط 720p به خوبی بر روی این چیپست ها جواب می‌دهد. حضور این چیپست بر روی گلکسی تب S به جای اگزینوس 5420 کنونی می‌توانست اندکی از کندی آن که در مواردی گزارش شده، بکاهد.

گفته شده که گلکسی نوت 4 را اگزینوس 5433 همراهی خواهد کرد و مدل 5430 برای تبلت ها و اسمارت فون هایی خواهد بود که نیاز به سرعت و عملکرد پایین‌تری نسبت به پرچم‌داران آینده این شرکت دارند.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار