ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نخستین تصویر منتشر شده از نکسوس 9 نشان از بدنه ای پلاستیکی در آن دارد که بر خلاف گزارش‌های پیشین مبنی بر فلزی بودن آن است.
گوگل در حال تولید یک تبلت نکسوس 9 اینچی به همراه شریک خود شرکت اچ‌تی‌سی است. بعد از شنیدن خبرهای بسیار از این تبلت، حالا وقت آن رسیده که نگاهی به نخستین تصویر منتشر شده از آن نیز داشته باشیم.

اگر این تصویر لو رفته واقعی باشد، تبلت نکسوس 9 از پلاستیک تولید شده که بر خلاف اخبار پیشین مبنی بر فلزی بودن بدنه آن است. این تصاویر از سوی منبع معروف و قابل اعتماد UpLeaks در توییتر منتشر شده است.

با توجه به این تصویر، طراحی نکسوس 9 یادآور طراحی نکسوس 5 گوگل است؛ دوربینی بزرگ در بالا و درج علامت نکسوس به شکل عمودی در پشت المان‌هایی است که پیش‌تر در نکسوس 5 دیده بودیم. از تصویر نمی‌توان اطلاعات بیشتری استخراج کرد و با توجه به دریافت تأییدیه این تبلت در FCC می‌توان به زودی شاهد اطلاعات جدیدی از آن نیز باشیم.

برای یادآوری، اچ‌تی‌سی نکسوس 9 یا ولانتیس دارای یک صفحه نمایش 8.9 اینچی با رزولوشن 2560x1600 پیکسل می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی این تبلت وجود اندروید L در آن است که می‌تواند در کنار موتور محرک فوق قدرتمند تگرا K1 انویدیا تجربه بی نهایتی را از لحاظ کیفیت گرافیکی و محاسباتی به کاربر خود ارائه کند.

پیش‌بینی شده که معرفی این تبلت در اواخر همین ماه یا اوایل ماه آینده صورت بگیرد.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار