ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

به دلیل افت قیمت ۲۰۰ دلاری پرینترهای سه بعدی به نظر می رسد این پرینترهای خانگی به حالت تعادل نزدیکتر می شوند که این بسیار عالی است اگر شما می خواهید چیزهایی را از پلاستیک تهیه کنید.

متاسفانه قیمت پرینترهای سه بعدی فلزی که قابلیت پرینت گرفتن اشیای فلزی را نیز دارند نشان می دهد که خرید این پرینترها از دسترس بسیاری از افراد خارج است. این تکنولوژی می تواند به وسیله ی تیمی از دانشگاه مهندسی میشیگان به پرینتری سه بعدی و فلزی با قیمتی کمتر از ۱۵۰۰ دلار تغییر کند . این پرینتر توسط جاشوا پیرس استادیار علوم و مهندسی مواد و تیم او که شامل بخش کوچکی از افراد ماهر در جوشکاری MIG و میکروکنترلر منبع باز است، ایجاد شد. این پرینتر با قرار دادن لایه های نازکی از فولاد به شکلهای پیچیده ی مهندسی در آمده است. اما پیرس می گوید که ساخت این پرینتر با زنجیره ای از پیچیده ترین قطعات چاپگر در حال پیشرفت است. در این زمان منبع باز بودن این دستگاه مشخص می شود. پیرس و تیمش تمام موادی را که برای تولید یک پرینتر لازم بود فراهم آوردند که شامل: طراحی دقیق از جزئیات، نرم افزار و سفت افزار که به صورت رایگان قابل تهیه هستند. آنها امیدوارند که این پرینتر سه بعدی به زودی مانند پرینترهای دیگر قابل بهره برداری باشد. اگر چه این پرینتر با قیمت زیر ۱۵۰۰ دلار در دسترس کاربران خانگی قرار می گیرد ولی بهتر است در مواقع استفاده در مغازه ها و گاراژها اصول ایمنی رعایت گردد و تجهزاتی جهت جلوگیری از آتش سوزی این پرینتر پلاستیکی تعبیه شود. پیرس همچنین ازسلاحهای گرم خانگی به دلیل تشکیل شدن پرینترش از پلاستیک و فلز نگران است اما او معتقد است مزایای انتشار تولید این پرینتر تمام این نگرانی ها را دور خواهد کرد. تحقیقت انجام شده ی قبلی پیرس و همکارانش نشان می دهد ساخت چاپگر خانگی ارزان تر و بهتر از خرید یک سری کالاهای تجاری می باشد. او می گوید شرکت های کوچک و متوسط باید قادر باشند قطعات و تجهیزاتی را مانند این پرینتر سریعا ساخته و انها را قابل دانلود و منبع باز طراحی کنند و انقلابی در اقتصاد به وجود آورند.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار