ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

پروژه Ara گوگل همچنان مراحل تحقیق و توسعه خود را طی می‌کند و حالا اخبار جالبی از ویژگی‌های این اسمارت فون به گوش می‌رسد. ویژگی‌هایی چون وجود اندروید L و امکان تعویض قطعات سخت افزاری بدون خاموش کردن اسمارت فون...
مدتی است که اخباری از پروژه Ara نشنیده‌ایم؛ پروژه مشترک گوگل و موتورولا به همراه لیستی از شرکای هر دو شرکت که قرار است اسمارت فون هایی با قابلیت انتخاب و تعویض قطعات توسط خریدار را به بازار عرضه کنند.

اما اگر خبری از این پروژه منتشر نشده، دلیل بر توقف یا عدم پیشرفت در آن نیست و گوگل همچنان اوایل سال 2015 را برای عرضه این اسمارت فون ها به بازار در نظر دارد.

مدیر این پروژه، پاول ارمنکو اخیرا موارد جالبی از پروژه Ara را منتشر کرده است؛ به عنوان مثال نخستین اسمارت فون اولیه از این پروژه در ماه دسامبر و در کنفرانس توسعه دهندگان پروژه Ara دیده خواهد شد. علاوه بر این شرکای بزرگی چون راک‌چیپ، فاکس‌کان، کوانتا و توشیبا نیز به جمع این پروژه اضافه شده‌اند.

اما سیستم عامل این اسمارت فون ها... طبیعتا نخستین نامی که به ذهن می‌رسد سیستم عامل اندروید است. اما نکته مهم در استفاده از این سیستم عامل ایجاد تغییراتی در آن به منظور فعالیت صحیح در اسمارت فون های پروژه Ara است.

ارمنکو در همین مورد به وجود نسخه ویژه ای از اندروید L در این اسمارت فون ها اشاره داشته که کاربر را قادر به تعویض سخت افزارها (به استثنای پردازنده و صفحه نمایش) حتی در صورت روشن بودن اسمارت فون می‌کند! این اتفاق بدین معنی است که برای تغییر هر کدام از سخت افزارها نیازی به خاموش کردن اسمارت فون خود نخواهید داشت.

هنوز مشخص نیست که آیا این پروژه به رؤیاهای گوگل جامه عمل خواهد پوشاند یا خیر، اما آنچه واضح است تسلیم نشدن این شرکت و توسعه هر چه بیشتر این پروژه است. صبر می‌کنیم ببینیم اوایل سال 2015 بازار چه استقبالی از اسمارت فون های پروژه Ara خواهد کرد.

 

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار