همایش نمایندگی های انستیتو ایزایران
مشهد مقدس آذر 1394
تقدیر ریاست محترم فنی و حرفه ای تهران
مرکز 8 فنی و حرفه ای اقدسیه
کارگاه های مجهز و اساتید با تجربه
انستیتو انفورماتیک فنی کار

با اعطای مدرک بین المللی انستیتو ایزایران

  رتبه یک انستیتو ایزایران در کشور

مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسان آموزش انستیتو انفورماتیک فنی کار

 عدد را به شماره 02188930441 پیامک کنید

در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد

sms 

( ادامه بخش دوم )

اين گروه شركتهاي را در بر مي گيرد كه توسط يك نفر اداره مي شوند و داراي تجربياتي در تجارت سنتي يا تجارت اينترنتي هستند . طرز فكر آنها درباره تجارت اينترنتي همانند طرز فكر جستجو گران طلا است .
شركتهاي كوچك و چابك ( برندگان ميدان )
برندگان اين نوع تجارت ، شركتهاي كوچكي هستند كه توسط افراد با تجربه اداره مي شوند وسطح بالايي از آگهي را به نمايش مي گزارند . آنها به سختي كار مي كنند تا وب سايت شان ارتقاء پيدا كند . در حال حاضر اين دسته از شركتها داراي ميزان بالايي از موفقيت در اينترنت هستند . اين شركتها كه معمولاً در هنگام شروع توسط يك نفر اداره مي شوند مي توانند به طور خارق العاد ه اي توسعه پيداكرده و به شركتهاي بزرگ با تعدا د بسيار زيادي كارمند تبديل گردند .
بررسي وضعيت تجارت الكترونيك در ايران :
در حال حاضر با وجود اينكه اينترنت و تجارت الكترونيك در جوامع توسعه يافته و نيمه توسعه يافته رشد چشم گيري داشته است ، اما متأسفانه درايران با وجودي كه داراي ظرفيتها و پتانسيل هاي بالايي در زمينه تجارت الكترونيك است ، آنچنانكه بايد و شايد است اين مقوله مورد توجه قرار نگرفته است . اين موضوع ناشي از عوامل متعددي است كه به طور خلاصه مي توان به موارد زير اشاره كرد :
نا آشنايي اكثر مردم ، كاربران اينترنت و خصوصاً تجار و كسبه نسبت به مزايا و فوايد بسيار زياد تجارت الكترونيك .
نبود ديدگاه استفاده حرفه اي و كار آمد از اينترنت در جامعه و خصوصاً در ميان جوانان .
نبود تفكر بهره گيري از فناوري اطلاعات و تجارت الكترونيك جهت حل بسياري از معضلات جامعه از قبيل : بهره وري پايين ، تورم ، اشتغال جوانان ، صادرات غير نفتي و ...
كمبود منابع آموزشي مناسب و متنوع در زمينه IT و تجارت الكترونيك .تجارت
مشكلات متعدد در زير ساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري مرتبد با تجارت الكترونيك.
كمبود سيستم پرداخت الكترونيكي در كشور .
برداشتها و تصور غلط از تجارت الكترونيك در بين تجار و صاحبان كسب و كار .
استفاده نكردن از قابليتها و امكان موجود در ايران ( هر چند امكانات موجود در ايران نسبت به كشورهاي توسعه يافته كمتر است وليكن حتي از 10درصد اين امكانات هم استفاده نمي شود . در حالي كه مي توان با اين امكانات به ظاهر كم ، كارهاي بزرگي را انجام داده و كمبودها را با استفاده منابع و امكانات كشورها ي توسعه يافته جبران كرد .)
سوء استفاده از بحث تجارت الكترونيك توسط عده اي سود جو و ترويج روش هاي كلاه برداري به اسم تجارت الكترونيك و سركيسه كردن جوانان با وعده هاي واهي.
برداشت آخر
به دلايل گوناگوني در گذشته از اينترنت و تجارت الكترونيكي استفاده كمتري مي شد كه از جمله آنها مي توان به موارد زير اشاره داشت:
حضور در اينترنت بسيار پر هزينه بود:به طور مثال گراني تجهيزات
نياز به آموزش هاي تخصصي بالا بود .
عدم آگاهي مردم و كاربران و خصوصاً تجار و كسبه نسبت به مزاياي تجارت الكترونيك.
اما امروزه نسبت به گذشته به دلايل گوناگوني استفاده از اينترنت و تجارت الكترونيك رشد چشمگيري داشته است كه از جمله آنها مي توان به موارد زير اشاره كرد:
كاهش شديد هزينه هاي اينترنتي :به علت كاهش قيمت تجهيزات سخت افزاري و نرم افزاري مي توان با هزينه كمي در اينترنت حضور داشت.
وجود نرم افزارهاي متنوع و ساده و مرتبط با تجارت الكترونيك .
پيش رفت علم و آگاهي كاربران و صاحبان تجارت و كسب و كار از اينترنت و تجارت الكترونيك .
استفاده عمومي از اينترنت .

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

captcha

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار