ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

مدیرعامل شرکت اپل از هفته گذشته یکی از پرکارترین روزهای عمر خود را سپری می‌کند. تیم کوک پس از معرفی محصولات جدید شرکت خود، به مصاحبه با چارلی رز از مجریان مشهور آمریکایی نشسته است. مصاحبه وی با رز حاوی نکات بسیار جالبی است که علاوه بر پرده‌برداری از سیاست‌های شرکت اپل، خبرهای امیدوارکننده‌ای را نیز از اپل به ما می‌دهد. نکات مهم این مصاحبه را با هم می‌خوانیم.

• تیم کوک در این مصاحبه اظهار داشته که ما می‌توانستیم آیفون با صفحه‌نمایش بزرگ‌تر را یک سال پیش بسازیم، با این حال به جای آن، ساخت اسمارت فونی را انتخاب کردیم که از هر جهت بهتر از گذشته باشد. «ما وقتی محصولی را به مرحله فروش می‌رسانیم که مطمئن باشیم این محصولات آماده ورود به بازارند، ببینیم تکنولوژی‌های صفحه‌نمایش و باتری و نرم‌افزار آن همگی آماده‌اند.»
• «اپل واچ پس از شرکت‌های دیگر تولیدکننده اسمارت واچ به بازار آمد، اما نمادی از اولین تلاش اپل برای جمع‌آوری 400 تا 500 قطعه در یک چیپ است. شما یک کامپیوتر را در یک چیپ می‌بینید. این نخستین باری است که اپل دست به چنین کاری زده است.»
• تیم کوک همچنین در ادامه مصاحبه از مشکلات به وجود آمده در آی کلود به عنوان «هک» یاد نمی‌کند و همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته بود، قول هشدارهای امنیتی بیشتر را داده است.
• کوک گمان نمی‌کرد که استیو جابز وی را به عنوان رییس جدید اپل پیشنهاد دهد. البته او پیش‌تر با وی در این مورد صحبت‌هایی کرده بود. وی می‌گوید که هر روز به یاد استیو جابز است، چون دی ان ای او در شرکت اپل وجود دارد و رفتنی نیست.
• کوک در این مصاحبه گوگل و نه شرکتی چون سامسونگ را بزرگ‌ترین رقیب خود در بازار می‌داند. دلیل این اتفاق از زبان کوک شنیدنی است: «این گوگل است که تولید و پشتیبانی از اندروید را برای سامسونگ و دیگر شرکت‌ها بر عهده دارد!»
• وی دلیل خرید شرکت بیتس را استعداد بی‌نظیر تیم طراحی آن و همچنین سرویس اشتراک موسیقی تأثیرگذار آن دانسته است. کوک از دکتر دری و جیمی آیوین به عنوان نابغه‌های خلاق یاد می‌کند که توانسته‌اند برند خود را به بهترین جایگاه برسانند.
• رییس اپل فعلا هیچ علاقه‌ای به ورود به شبکه‌های اجتماعی ندارد و شرکت‌هایی چون فیس‌بوک و توییتر را شریک و نه رقیب خود می‌داند.
• نکته بسیار هیجان‌انگیز این مصاحبه در مورد محصولات در راه اپل است. کوک می‌گوید که ما در حال کار بر روی محصولاتی هستیم که تاکنون حتی شایعه‌ای نیز در مورد آن شنیده نشده است و بسیار دیوانه کننده هستند!

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار