ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

همانطور که میدانید، کار طولانی و مداوم با رایانه اصلاً خوب نیست و تهدیدی جدی برای سلامتی است. یکی از مشکلاتی که کاربرهای کامپیوتر با آن درگیرند، خشکی و خستگی چشم‌هاست. معمولاً زمانی که پای سیستم هستید، دیگه یادمون میرود که باید به چشم و بدن‌ فرصتی برای استراحت بدهیم.
از طرفی، کار با رایانه باعث میشود زمان  فراموش بشه.
نرم‌افزارهای مختلفی وجود دارد که میتواند این وظیفه رو به عهده بگیرند و به اجبار هم که شده ما را چند دقیقه‌ای از میزکار دور کنند. Eyeleo یکی از همین نرم‌افزارهاست که امروز قصد داریم آن را معرفی کنیم.
EyeLeo یک برنامه رایگان و کم‌حجم ویژه سیستم‌عامل ویندوز که برای کمک به حفظ سلامتی چشم در زمان کار با رایانه، طراحی شده است.
کاری که EyeLeo انجام میدهد این است که در پس‌زمینه اجرا میشود و شرایط رو زیر نظر می‌گیرد. پس از گذشت چند دقیقه، برنامه با نمایش دادن پیامی در وسط صفحه، از شما می‌خواهد که برای چند ثانیه، تمرینی کوتاه رو انجام بدید؛ مثلاً چشم‌هایتان را محکم ببندید و باز کنید یا اینکه به چشم‌انداز بیرون پنجره نگاه کنید. این وسط یک پلنگ بامزه هم در انجام نرمش‌ها با شما همراهه! بعد از چند ثانیه نرمش، پیام ناپدید می‌شود و شما می‌توانید به کارِتان ادامه بدهید؛ تا چند دقیقه بعد که دوباره زمان استراحت کوتاه فرا برسد.
علاوه بر استراحت کوتاه، در EyeLeo فرصتی هم برای استراحت بلند در نظر گرفته شده که هر ۳۰ تا ۹۰ دقیقه (بسته به نظر کاربر) زمان‌اش فرا می‌رسد. در این حالت، نرم‌افزار به شما یادآوری می‌کند که باید کاررا رها کنید و از پای سیستم بلند شوید. در اینجا می‌شود چند دقیقه‌ای از برنامه وقت گرفت و کارهای ضروری را به جایی رسوند و بعد رایانه را ترک کرد؛ یا اینکه می‌شود یک‌راست رفت سراغ استراحت. در این وضعیت، یک پنجره تمام‌صفحه به نمایش درمیاید. این پنجره، تا هنگامی که زمان تعیین‌شده به پایان نرسد یا کلید Skip فشرده نشود، ناپدید نمی‌شود. البته این امکان وجود داره که با تیک زدن گزینه‌ای در پنجره تنظیمات نرم‌افزار، کاری کرد که سخت‌گیری بیشتر بشود و نشود از طریق فشردن این کلید از شر پیام تمام‌صفحه خلاص شد!

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار