ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اغلب اپلیکیشن‌‌های ضبط صدا (Voice Recorder) در iOS، از امکانات زیادی برخوردار نیستند. حتی توسعه‌دهندگان Cydia نیز آنچنان که باید به لزوم ارائه نرم‌افزارهای ضبط صدا پی‌ نبرده‌اند و تنها بعضی از اپلیکیشن‌های آن شامل بعضی از جسچر‌های حرکتی هستند. با همه این‌ها اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که نشان می‌دهند یک نرم‌افزار رکوردر باید چگونه باشد. Recordium، یکی از این نرم‌افزارها است که برای ضبط، ویرایش و حاشیه‌نویسی فایل‌های صوتی استفاده می‌شود. برای آشنایی با این اپلیکیشن، با شوو همراه باشید.
اپلیکیشن رکوردیوم، چیزی بیش از برجسته‌ کردن صدا انجام می‌دهد. به کمک این نرم‌افزار می‌توانید، کیفیت صدا و فرمت فایل ضبط شده را تعیین کنید. بخش مدیریت فایل، ساده و تروتمیز است و کاربر می‌تواند فایل‌های ضبط شده را به کمک سرویس‌های اشتراک‌گذاری ابری و وای‌فای برای دیگران ارسال کند. رکوردیوم به شما امکان می‌دهد فایل‌های ضبط شده را ویرایش کرده و یا به هم متصل کنید.
کار با رکوردیوم ساده است و برای استفاده از آن نیازی به عضویت یا تأیید حساب‌کاربری خود ندارید. به جای استفاده از آموزش‌های طولانی در ابتدای اپلیکیشن، در هنگام اولین استفاده از ویژگی‌ها، توضیحات و کاربرد آن به کاربر آموزش داده می‌شود. البته به جای مشاهده فایل‌های آموزشی، می‌توانید به فایل‌ صوتی آن نیز گوش کنید.
امکانات زیادی در صفحه ضبط و ویرایش اپلیکیشن وجود دارد. حجم فایل ورودی به کمک کلید سمت چپ صفحه قابل تنظیم است. در سمت راست هم کلیدی وجود دارد که به کمک آن می‌توان تعیین کرد چه مدت پس از شروع سکوت، ضبط صدا متوقف شود.
برای حاشیه‌نویسی بر روی فایل‌های صوتی، بر روی آیکون «+» کلیک کنید.برای درج حاشیه‌نویسی در فایل‌ها می‌توانید از متن یا عکس استفاده کنید. برای برجسته (Highlight) نمودن بخش خاصی از فایل، کافی است به کمک آیکون خودنویس، محدوده مورد نظر خود را مشخص کنید.
رکوردیوم برای ویرایش فایل‌ها، حذف (Deletion)، اصلاح (Trim) و تدوین (Snip) را ارائه کرده است. به کمک حذف، بخش مشخصی از فایل را می‌توان حذف کرد. ویژگی Trim بر عکس حذف، تنها قسمت انتخاب شده را حفظ کرده و سایر قسمت‌ها را حذف می‌کند. با Snip، کاربر می‌تواند به کمک بخش‌های مختلف فایل‌های صوتی موجود، یک فایل جدید بسازد.
در حالت پیش‌فرض فایل‌ها با فرمت MP4 ذخیره می‌شوند اما شما می‌توانید فرمت‌های دیگری مانند AIFF ،WAV یا CAF را انتخاب کنید. کیفیت صدای ضبط شده نیز قابل تنظیم است.
برای ورود به بخش مدیریت فایل‌ها بر روی صفحه اصلی Swipe کنید. در این بخش علاوه بر امکان حذف فایل‌ها، می‌توانید آن‌ها را از طریق ایمیل یا سرویس‌های به اشتراک‌گذاری برای دیگران ارسال کنید.
به کمک اپلیکیشن می‌توانید به جستجوی فایل‌های ضبط شده نیز بگردید.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار