ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

بهینه سازی Open With ویندوز (در موقع اجرای فایل هایی که هنوز توسط ویندوز شناسایی نشده اند)

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید فایلی را ویندوز باز کنید و با خطای Windows Can not Open This File مواجه شوید. این خطا وقتی رخ می دهد که شما قصد اجرای فایلی را داشته باشید که فرمت آن (یا به عبارتی پسوند آن) برای ویندوز ناشناخته است. یعنی ویندوز نمیداند که این فایل را باید با چه برنامه ای اجرا کند.
فرض کنید قصد اجرای یک فایل تصویری با پسوند asf را دارید. اما هنوز نرم افزاری که بتواند این فرمت را پخش کند در ویندوز خود نصب نکرده اید. به محض اینکه روی چنین فایلی دوبار کلیک کنید، ویندوز به شما می گوید که نمی تواند این فایل را اجرا کند. پنجره ای باز می شود که 2 گزینه دارد. اول اینکه از وب سرویس استفاده کرده و نرم افزار آنلاینی را برای اجرای فایل مورد نظر شما پیدا کند. و دوم اینکه یکی از نرم افزارهای نصب شده در ویندوز را انتخاب کنید تا این فایل را اجرا کند. تقریبا در تمام موارد، ما گزینه دوم را انتخاب می کنیم. و سپس آدرس برنامه که می تواند این فایل را اجرا کند به ویندوز می دهیم. مثلا در این مورد، نرم افزار Media Player می تواند این پسوند را اجرا کند. بنابر این، چنین پیغام خطایی معمولا مزاحم است. چون ما همیشه گزینه دوم را انتخاب می کنیم.
در این مطلب به شما ترفندی را یاد می دهیم که از این پیغام آزار دهنده خلاص شوید. یعنی بعد از اجرای این ترفند، دیگر این پیغام را نخواهید دید و مستقیما پنجره انتخاب نرم افزار باز خواهد شد.
روش کار:
اگر ویندوز شما XP است از منوی Start بر روی Run کلیک نمایید و عبارت regedit را وارد کرده و Enter بزنید. در صورت استفاده از ویندوز 7، پس از کلیک بر روی منوی Start بلافاصله عبارت regedit را وارد نموده و Enter بزنید تا وارد رجیستری ویندوز شوید.
حال به این مسیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer
اکنون در قسمت راست پنجره، بر روی قسمت خالی از صفحه راست کلیک کرده و New > DWORD Value را انتخاب کنید و نام آن را NointernetOpenWith قرار دهید.
سپس بر روی NointernetOpenWith دوبار کلیک کرده و در قسمت Value data مقدار 1 را وارد نموده و OK کنید.
از این پس هنگامی شما قصد اجرای یک فایل با پسوند ناشناخته را داشته باشید، مستقیما به پنجره انتخاب نرم افزار هدایت می‌‌شوید.
برای برگرداندن وضعیت به حالت قبل، کافی است مقدار NointernetOpenWith را برابر با 0 تنظیم کنید.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار