ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

گستردگی نرم افزارهای گفتگو در وب بسیار زیاد است. مخصوصا با هوشمند شدن گوشی های همراه و ساخت تبلت ها، این نیاز بیش از پیش خودنمایی می کند و شرکت های سازنده ی این نوع نرم افزارها، برای اینکه کاربران ابزار هوشمند را برای خود نگه دارد، نسخه ای از نرم افزارهای خود را برای آنها طراحی می کند.حتما شما با بیشتر این نرم افزارها آشنایی دارید مانند: یاهو مسنجر،جی تالک،لایو مسنجر و… اما در این مطلب می خواهم شما را با نرم افزار گفتگوی ChatOn آشنا کنم.
ChatOn نرم افزار گفتگوی اختصاصی سامسونگ برای گوشی های خود با سیستم عامل اختصاصی بادا بود که همزمان با بروزرسانی سیستم عامل بادا به نسخه ی ۲٫۰، رونمایی شد. اما سامسونگ برای آنکه بتواند ChatOn را به عنوان یک رقیب در بازار نرم افزارهای گفتگو مطرح کند، آن را برای سیستم عامل های محبوب اندرویید، اپل و بلک بری نیز طراحی و منتشر کرده است.
امکانات ChatOn:
ChatOn به صورت سه زبانه (Tab)، که در هر زبانه، امکانات خاصی برای آن تعبیه شده، طراحی شده است. که به ترتیب Buddies (دوستان و کاربران) Chat (گفتگو) My Page (صفحه ی من) است.
زبانه Buddies:
این زبانه مکانی برای جمع آوری کسانی است که از ChatOn استفاده می کنند. از کسانی که به لیست دوستان خود اضافه کرده باشید و چه آنهایی که اضافه نکرده باشید.(تمام این لیست به شماره های موجود در گوشی شما ارتباط دارد. اگر کسانی نرم افزار ChatOn را بر روی گوشی خود نصب و نام کاربری خود را فعالسازی کرده باشند در این لیست دیده می شوند)
زبانه Chat:
در این زبانه می توانید به گفتگو با دوستان خود بپردازید.
زبانه My Page:
این صفحه، صفحه ی اطلاعات کاربری شماست که شامل نام کاربری، عکس شما، وضعیت روزانه و تاریخ تولد که می توانید آن را ویرایش کنید و به صورت خصوصی یا عمومی در دسترس قرار دهید.
یک ویژگی جالب در ChatOn وجود دارد و آن هم بخشی به نام Interaction (تعامل و فعالیت در گفتگو) است که می تواند دوستانی که با آنان بیشتر از همه در تعامل هستید را رتبه بندی کرده و به آنان امتیاز دهد!
در بخش تنظیمات نیز گزینه هایی همچون دعوت دوستان به وسیله ی شماره ی تلفن یا ایمیل، همگامسازی مخاطبان، اعلانات، تغییر صفحه ی گفتگو و تنظیمات مربوط به صفحه ی من قرار دارد. از دیگر امکانات ChatOn می توان به ارسال فیلم یا تصویر، استفاده از شکلک ها در گفتگو و امکانات دیگر اشاره کرد.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار