ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

سرعت ماژول‌هاي حافظه DDR3 مدت زيادي است كه سقف سرعت 2 گيگاهرتز را پشت سر گذاشته‌اند، با اين‌حال مشخصات كنترلرهاي حافظه مجتمع پردازنده‌هاي اينتل و AMD باعث شده تا متوسط سرعت عمومي ماژول‌هاي مورد استفاده در بازار بسيار پايين‌تر از اين حد باشد. براي مثال، پردازنده‌هاي Sandy Bridge قادر بودند از ماژول‌هاي حافظه‌اي با حداكثر سرعت 2133 مگاهرتز پشتيباني كنند. از سوي ديگر، پردازنده‌هاي Ivy Bridge كه مدت زيادي از ورود آن‌ها به بازار نمي‌گذرد اين سقف را تا ميزان 2667 مگاهرتز ارتقا داده‌اند. به اين ترتيب مي‌توان انتظار داشت كه سرعت ماژول‌هاي مورد استفاده در سيستم‌هاي عمومي كه از اين به بعد و بر اساس معماري جديدIvy Bridge اينتل مونتاژ مي‌شوند در سطحي نزديك‌تر به 2 گيگاهرتز قرار گيرند.
شركت‌ ADATA از جمله‌ توليدكنندگان است كه طيف گسترده‌اي از محصولات حافظه و ذخيره‌سازي را به بازار عرضه مي‌كند. به اين ترتيب، ماژول‌هاي حافظه نيز در فهرست محصولات شركت مذكور قرار مي‌گيرد. ما در اين مقاله به بررسي يك كيت حافظه از شركت ADATA خواهيم پرداخت كه در خانواده XPG Xtreme اين شركت قرار مي‌گيرد. خانواده ماژول‌هاي مذكور براي مشتاقان سخت‌افزاري و آن دسته از كاربران كه در زمينه مشخصات قطعات سيستم خود سخت‌گير هستند طراحي شده‌اند.
ماژول‌هاي حافظه XPG Xtreme Series DDR3-2133 با فركانس 2133 مگاهرتز و ولتاژ 65/1 ولت كار مي‌كنند. از سوي ديگر، ماژول‌هاي مذكور داراي زمان‌بندي تاخير 10-11-11-30 هستند. به اين ترتيب مي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه پهناي باندي در حدود 1/34 گيگابايت بر ثانيه را از اين حافظه‌ها به‌دست آوريد.
ماژول‌هاي حافظه XPG Extreme به حرارت‌گير مجهز شده‌اند، اما طراحي و ساختار حرارت‌گير مذكور طوري نيست كه باعث شود براي نصب خنك‌كننده پردازنده يا ساير قطعات سيستم خود با مشكل مواجه شويد. در واقع ابعاد خارجي حرارت‌گير چندان بزرگ‌تر از خود ماژول نيست.
براي دستيابي به سطح بالايي از كيفيت ساخت، ADATA در اين سري از محصولات خود از يك PCB (برد مدار چاپي) 8 لايه استفاده كرده است. از سوي ديگر، اين شركت مدعي است تمام تراشه‌هاي حافظه مورد استفاده براي توليد ماژول‌هاي XPG با دقت و وسواس كامل دست‌چين شده‌اند. تمام این ویژگی‌ها باعث می‌شوند شما با یک گزینه قابل اعتماد و سریع برای تامین حافظه سیستم خود مواجه باشید که در عین حال آینده‌نگرانه هم خواهد بود.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار