logo1398

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نقد و بررسی دوربین دیجیتال المپوس PEN EPL-6

1- Touch AF Shutter که در این حالت توسط صفحه لمسی می توانید فوکوس را به سرعت انجام دهید و عکاسی کنید (مثل یک گوشی تلفن همراه)
2- کیفیت عکاسی عالی که توسط حسگر ایجاد می شود همان کیفیتی است که در دوربین فوق العادة الیمپوس OM-D E-M5 دیده می شود، زیرا حسگرها همسان هستند.
3- دامنة گستردة 12 فیلتر برای خلق عکس های خلاقانه
4- صفحه نمایش با چرخش 170 درجه ای مناسب عکاسی از خود
5- تعدادی از کارکردها به وضوح از دوربین E-PL5 پیشرفت داشته است. در سری دوربین‌های مایکرو 4:3 که قابلیت تعویض لنز را دارند دوربین های الیمپوس بهترین نمونه‌ها را ارائه می کند که کاربران حرفه ای را به استفاده از آنها ترغیب می کند و آنها از کیفیت مطلوب آنها راضی هستند. این بازار در آسیا و ژاپن به سرعت در حال شد است و طرفداران این سری دوربین ها در حال افزایش چشمگیری است. دوربین های سری PEN الیمپوس از این دسته دوربین ها هستند که به خاطر طراحی شیک و سبک و منحصر به فرد خودشان علاقمندان زیادی دارند.
دوربین الیمپوس PEN Lite E-PL6 به عنوان جدیدترین عضو این خانواده امکانات جدیدی را در خود دارد که با هم بررسی می کنیم.
تلفیق سرعت فوکوس بسیار بالای دوربین OM-D E-M5 با فوکوس لمسی به کاربران این امکان داده می شد که با لمس سر انگشتان و از روی صفحه نمایش در حالت Live View بتوانند به سرعت فوکوس انجام دهند. صفحه نمایش از نوع لمسی خازنی است که بسیار حساس و جوابگو حتی لمس های ظریف روی صحفه است.
همچنین وجود حسگر دوربین OM-D E-M5 در قلب دوربین المپوس E-PL6 باعث می شود تلفیق آن با پردازندة TruPic VI به کیفیتی فوق العاده منتهی شود که بهترین دوربین های الیمپوس آن را ارائه می دهند.
این دوربین دیجیتال المپوس E-PL6 PEN تمامی 12 فیلتری که در دوربین های مختلف الیمپوس وجود دارد در خود یکجا جمع کرده است. در نتیجه امکان ایجاد عکس هایی خلاقانه توسط کاربر بیشتر می شود بدنة کوچک و سبک دوربین های PEN برای دوستداران عکاسی های اکشن مناسب است همچنین صفحه نمایش متحرک دوربین عکاسی المپوس E-PL6 PEN است شما را برای عکاسی در هر زاویه ای باز می‌گذارد.
دوربین المپوس E-PL6 PEN دارای مشخصاتی است که در دوربین های قبل از خودش وجود نداشته و این مشخصات امکانات و توانایی های عکاسی را افزایش می دهد. تاخیر شاتر بسیار کم، تنظیمات ISO LOW، زماندهی عکاسی، فیلم برداری گذر زمان و تراز الکترونیکی این مشخصات هستند. با اضافه شدن رنگ قرمز به بدنه در حال حاضر این دوربین در چهار رنگ (به علاوة سفید، نقره ای و مشکی) در دسترس خواهد بود.
الیمپوس هر روز در حال گسترش دادن تعداد لنزهای دوربین های مایکور 4:3 بدون آیینه خود است تا بتواند بازارهایی جدید ایجاد کرده و آنها را گسترش دهد.
* جزئیاتی از مشخصه های اصلی دوربین المپوس E-PL6 PEN را با هم می خوانیم.
1- فن آوری FAST AF که مخفف «فن آوری فوکوس خودکار از طریق پیشروی فرکانس حسگر» است که باعث شد دوربین OM-D E-M5 به سریعترین دوربین دنیا در امر فوکوس خودکار تبدیل شود در دوربین عکاسی E-PL6 نیز وجود دارد. توسط این فن آوری حسگر Live MOS دوربین به سرعت فوکوس خودکار را به عهده می گیرد به طوری که محاسبة فوکوس خودکار به وضوح بالا رفته است. به علاوه سیستم ارتباطی و سرعت انتقال داده ها بین بدنه و لنز بالا می رود و مکانیسم MSC دارای عکس العمل های سریع است. لنزهای سریع و بدون صدای الیمپوس کامل کننده این مجموعه فن آوری است.
2- فوکوس خودکار لمسی در دوربین دیجیتال المپوس E-PL6 PEN کار فوکوس را بسیار راحت کرده است. صفحه نمایش با تاج خازنی با سرعت پاسخگویی بالا و حساس خود عالی عمل می کند. تنها کافیست در تصویر سوژه مورد نظر را لمس کنید تا روی ان فوکوس انجام گیرد. برای عکاسی تنها کافیست انگشت خود را روی محل خاصی از صفحه نمایش نگه دارید تا فوکوس انجام گرفته شاتر زده شود. این امکان جدید لذت عکاس را دو چندان می کند.
3- در رابطه با حسگر دوربین المپوس E-PL6، با توجه به شعار الیمپوس با عنوان «ارائه بهترین کیفیت در تمامی دوربین های PEN» الیمپوس حسگر توانای دوربین OM-D E-M5 را همراه با پردازندة TruPic VI در قلب دوربین عکاسی دیجیتال المپوس  E- PL6جای داد. این حسگر عکس هایی شارپ با رنگ‌هایی شفاف در همة ابعاد تولید می کند. همچنین قابلیت نویز گیری حتی در ایزوهای بالا این حسگر را بیشتر نشان می دهد. دسترسی به ایزوی 25600 برای عکاسی از دیگر توانایی‌های آن است. دامنة دینامیکی نیز در این حسگر افزایش یافته تا در هر شرایط نوری و کانتراست بالا بتواند جزئیات را به خوبی نمایان کند.
4- فیلتر Art Filters در دوربین های الیمپوس به کاربران امکان بروز خلاقیت های آنها را فراهم می کند. فیلترها هم بر روی عکس ها و هم بر روی فیلم ها قابل اعمال هستند در نتیجه وسیله خوبی برای همة کاربرها برای لذت بردن از آنها می باشند. در این بروی تنها به گفتن نام آنها بسنده می کنیم. Soft focus , Pop Art (I/II)، Pale & Light Color (I/II) ، Light Tone،  Grainy Film (I/II)، Pin Hole (I/II/III)، Diorama، Cross Process (I/II)، Gentle Sepia، Dramatic Tone (I/II)، Key Line (I/II)، Water Color (I/II) همچنین می توانید از طریق قابلیت Art Fitter bracketing چند فیلتر را همزمان روی یک عکس اعمال کنید و از تلفیق آنها استفاده کنید. این امر تعداد سبک های تولید شده عکاسی را بالا برد و هر تلفیق می تواند خود یک نگاه جدید به یک عکس باشد. قابلیت Slide Rec View به شما امکان دیدن بلافاصلة عکس با فیلتر را بعد از عکاسی به شما می دهد.
5- صفحه نمایش پشت دوربین المپوس E-PL6 از نوع متحرک است. 3 اینچ بزرگی و 460/000 نقطه دارد که در نسبت 16:9 و به صورت متحرک 170 درجه ای تعبیه  شده است.
170 درجه به سمت بالا و 65 درجه به سمت پایین تغییر زاویه می دهد. که عکاسی خود نیز به راحتی امکانپذیر خواهد بود. صفحه نمایش دارای لایه هایی است که از بر جای ماندن اثر انگشت و گرد و غبار روی آن جلوگیری می کند. همچنین زاویه دید 176 درجه ان دید آنرا از همة زوایا امکان پذیر می کند مواد اپتیکالی استفاده شده در مانیتور و داشتن یک لایة هوایی انعکاس های داخلی را به حداقل می رساند که دید LCD را در فضای باز نیز به خوبی امکان پذیر می کند.
6- امکانات جدید و منحصر به فرد دوربین المپوس E-PL6 PEN را با توضیحی کوتاه نام می بریم.
a) Short Release time lag : تاخیر شاتر در دوربین دیجیتال المپوس E-PL6 PEN به عدد جالب 0/044 ثانیه رسیده است که به لطف سیستم FAST AF امکان پذیر شده است. این میزان که تأخیر شاتر احتمال از دست دادن عکس ها و فرمت ها را به حداقل می رساند.
b) ISO Low Setting : همان ایزوی 100 در دوربین های دیگر است که این میزان کم حساسیت امکان استفاده از لنزهایی با دیافراگم بسیار باز را در شرایط نوری بالا (نور روز) امکان پذیر می کند.
e) Interval Shooting: زماندهی عکاسی از یک تا 24 ساعت و در سرعت یک تا 99 عکس. کاربران حرفه ای ارزش این نوع عکاسی را به خوبی می دانند. توسط این سبک عکاسی می توانید گذر زمان را در اختیار داشته باشید و فیلم هایی شبیه به فیلم های مستند از بیرون آمدن پروانه ای از  پیله، مراحل رشد یک گیاه یا حرکت سریع و شکل ابرهای آسمان و تغییر نور در طول روز را تولید کنید که بسیار لذت بخش خواهد بود.
d) Time lapse movie : توسط Interval Shooting می توانید در درون خود دوربین فیلم های گذر زمان را ایجاد کنید و حتی فیلترها را روی تصاویر اعمال کنید.
e) Level Guide : دوربین عکاسی المپوس E-PL6 PEN دارای دو تراز افقی و عمودی الکترونیکی است که توسط آن می توانید افق را به درستی تشخیص دهید تا عکس هایی با افق دقیق تهیه کنید، مخصوصاً در عکاسی در شرایط نور کم که افق به خوبی مشخص نیست این تراز عصای دست شما خواهد بود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

دوره های آموزشی ما

آشنایی بیشتر با بازار کار

ecu fannikar.com

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر دی وی آر و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فنیکار و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر حرفه ای ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری در شیراز و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری در اصفهان و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تبلت و موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون اسمارت و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات Ecu و اموزش تعمیر ایسیو و اموزش تعمیرات ایسیو ماشین و اموزش ایسیو خودرو و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی مدیا و اموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ و اموزش تعمیرات کولر گازی ال جی و اموزش شارژ کارتریج لیزری و اموزش شارژ کارتریج اچ پی و اموزش مهندسی معکوس پیشرفته و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربینهای مداربسته و دوربین مداربسته در انستیتو انفورماتیک فنی کار