ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

استیو سینوفسکی مدیر مستعفی بخش ویندوز مایکروسافت در مطلبی که در وبلاگ خود منتشر کرده، نگاهی دقیق به رویکرد حرفه‌ای تولید برنامه برای ابزارهای موبایل پرداخته و اینکه چرا برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری در انتخاب پلتفرمی که مایل به تولید برنامه برای آن هستند با مشکل مواجه شده‌اند. جذابیت این اظهار نظرها از آن جهت است که یکی از مدیران سابق مایکروسافت به آن اشاره کرده است.
شاید یکی از مهم‌ترین نقدها به پلتفرم‌های همراه مایکروسافت – یعنی ویندوز فون و ویندوز ۸ تبلت‌ها – مربوط به کمی برنامه‌های کاربردی است. به خصوص اینکه در مقایسه با آیفون، آی‌پد یا اندروید، ویندوز حرف چندانی برای گفتن ندارد و تعداد برنامه‌ها و بازی‌های آن به مراتب کمتر است. به گونه‌ای که بسیاری از مخاطبان را راضی نمی‌کند.
سینوفسکی میگوید در وهله‌ی نخست عوامل متعددی برای برنامه نویسان در انتخاب پلتفرم مناسب  بین اندروید یا iOS اپل – وجود دارد. یکی از مهم‌ترین این موارد، ابزارهای توسعه، نوع بهره از رابط گرافیکی و میزان یکپارچه‌سازی سیستم عامل است که مد نظر توسعه دهنده برای دسترسی بیشترش است.
برای مثال اگر تیم شما در کار با برنامه‌های مربوط به پلتفرم اپل توانمندتر است، دلایل بسیار زیادی وجود دارد که در ابتدا از همین پلتفرم کار را آغاز نمایند. اما اگر اولویت شما، استفاده از قابلیت فرامین صوتی بدون اتصال به شبکه است، می‌بایست به پلتفرم اندروید رجوع کنید.
اگر تنها لازم است تا به تصاویری عکس‌برداری شده دسترسی داشته باشید، می‌توانید از هر دوی این پلتفرم‌ها بهره‌برداری نمایید. اما با این وجود، باز هم لازم است برنامه را با توجه به استانداردهای برنامه نویسی و گرافیکی هر یک از این پلتفرم‌ها طراحی و آماده‌سازی نمایید. به خصوص استفاده از المان‌های تصویری هر پلتفرم در دیگری موجب می‌شود کاربران نتوانند به خوبی با برنامه ارتباط برقرار کنند.
به دلیل اینکه هر یک از پلتفرم‌ها می‌کوشد خود را از دیگری تا حد ممکن متمایز کند، نمی‌توان به یکباره برای هر دوی آن‌ها برنامه نوشت. سینوفسکی معتقد است که این عوامل در کنار هم موجب شده تا شرکت‌ها برای تولید برنامه‌های خود در هر یک از این پلتفرم‌ها، گروه‌های برنامه‌نویس مجزایی را به کار گیرند. که موجب دشوار شدن بیش از پیش کار می‌گردد؛ به خصوص اینکه دو گروه مختلف باید محصولی واحد را تهیه و عرضه کنند.
از سوی دیگر این دو پلتفرم آنچنان محبوب و پرکاربرد هستند که هیچ شرکتی از خود نمی‌پرسد «در کدام پلتفرم کار کنیم» بلکه پرسش اصلی، «شروع کار با کدام پلتفرم» است. این در حالی است که بلک‌بری و ویندوز فون چنین جایگاهی ندارند. به خصوص با توجه به تعداد کم کاربران، شرکت‌ها رغبتی برای تخصیص منابع برای این دو پلتفرم ندارند. به همین خاطر است که همچنان برنامه‌های اندروید و iOS به مراتب بیشتر از ویندوز فون است.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار