ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

برنامه های شبیه ساز آندروید به آیفون کم نیستند، یعنی به نحوی جدید هم نیستند! ولی حتما چیز جالبیست؛ چرا که کاربران اندروید را به شدت مجذوب خودش کرده است. اگر شما هم جزء آن دسته افراد هستید تا iOS 6 را در اندروید تجربه کنید، به تازگی اپ جدیدی به اسم Fake iPhone در اپ استور گوگل آپلود شده که نویسنده اش جزئی از گروه XDA Developers بوده است. این برنامه به حدی قوی است که صفحه گوشی اندرویدیتان را دقیقا شبیه آیفون ۵ می کند! این به طوریست که حتی برنامه های پیش فرض آیفون هم دستنخورده باقی مانده اند. ستون های پیشفرض، ۴ تا اند اما در صورتی که مایل باشید می توانید آن ها را به ۵ تا نیز تغییر دهید.
البته در هنگام استفاده از برنامه با محدودیت هایی نیز، مواجه می شوید؛ مثلا نمی توانید جای آیکون ها را تغییر دهید یا از ویجت ها در صفحه اصلی استفاده کنید. البته با وجود این که لمس کردن اکثر برنامه ها، موجب باز شدن برنامه اصلی شان در اندروید می شوند، اما مثلا با لمس برنامه پسبوک، تبلیغات نمایش داده می شود و این اصلا خوب نیست؛ چرا که نشان می دهد که فیک آیفون ۵ یک برنامه تبلیغاتی است.
نکته قابل توجه: اگر از برنامه خسته شدید و خواستید تا دوباره به سیستم قبلی خود بازگردید، مراحل زیر را در پیش گیرید؛
Advanced > Switch Launcher
حالا که با این برنامه آشنا شدید، آیا از فیک آیفون ۵ به عنوان سویج اصلی دستگاه اندرویدتان استفاده می کنید؟ اگر نه، به غیر از این برنامه از چه برنامه های دیگری برای زیبا سازی یا شبیه سازی دستگاه خود استفاده می کنید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار