ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

Tags: ز

  منبع تغذيه ليزر CO2 ، دستگاه کوچکي است که ولتاژ مورد نياز براي توليد ليزر را در دستگاه های لیزر CNC بوجود مي آورد. با توجه به انواع متنوع دستگاه های ليزر، منبع تغذيه هر کدام متفاوت بوده و خروجي برق ليزري 50 ، 70 ، 90 ، 150  و به طور ميانگين 40 ، 60 ، 80 ، و 130 دارند.
 منبع تغذيه لیزر در مدل های مختلفي مانند 40، 60، 80، 100 و 130 وات وجود دارد:
   منبع تغذيه لیزر 40 وات:
منبع تغذيه 40 وات براي تيوب های ليزر بين 30 تا 50 وات و دستگاه ليزرها کوچک ساخته مي شوند.
مزيت ها:
 سازگاري مناسب ( مي تواند با تيوب ليزر 30، 40 و 50 وات  کار کند)،
 سرعت بالا،
 طول عمر بالا،
کنترل راحت توان ليزر،
کنترل مدار باز منبع تغذيه.
منبع تغذيه لیزر 60 وات:
منبع تغذيه 60 وات با داشتن قطعاتی با کيفيت بالا در بخشهاي اصلي، از ايجاد مشکلات زيادي جلوگيري کرده و طول عمر زيادي دارد. اين منبع تغذيه براي تيوب ليزرهاي 40 تا 70 وات استفاده مي شود.
 مزيت ها :
 فرکانس بالا،
 واکنش سريع،
 صدا و وزن کم،
حفاظت کنترلي با سازگاري بسيار بالا،
 طول عمر بالاي.
   منبع تغذيه لیزر 80 وات:
منبع تغذيه 80 وات نيز علاوه بر کيفيت بالاي قطعات به کار رفته، طول عمر و کارآيي زيادي نيز دارد. منبع تغذيه 80 وات در تيوب های ليزر CO2 70 تا 80 وات و سيستم هاي ليزري صنعتي استفاده مي شود. اين منبع تغذيه ها انتخاب مناسبي براي تيوب ليزرهاي 80 وات بوده و سازگاري و مقاومت بسيار زيادي دارد.
   منبع تغذيه لیزر 100 وات:
اين مدل براي دستگاه های با فرکانس بالا استفاده مي شود. اين مبنع تغذيه را مي توان براي تيوب هاي ليزر 100 تا 130 واتي وسيستم هاي برش ليزر صنعتي استفاده کرد. از مزيت هاي آن مي توان به پرتو ليزري قدرتمند و دوام بالا اشاره کرد.
   منبع تغذيه لیزر 130 وات:
اين مدل طراحي عالي و کيفيت قطعات بسيار بالايي دارد واز آن مي توان در تيوب ليزر های 100 تا 150 وات صنعتي استفاده کرد. اين منبع تغذيه توان ليزري بسيار بالايي داشته و بر برش و حکاکي تاثير خوبي مي گزارد.

    Tags:
  • ز

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار