با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ایایزایران لپ تاپ

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نرم‌افزارهای مختلفی برای انجام كارهای گرافیكی طراحی شده‌ است. برخی از این نرم‌افزارها همچون فتوشاپ دارای روش كار پیچیده‌ای بوده و امكانات بسیاری را نیز در خود جای داده‌اند و برخی دیگر از روش كار آسانی بهره می‌برند و قابلیت‌های به مراتب كمتری را دارند. دوست دارید امكانات نرم‌افزارهای حرفه‌ای طراحی را یكجا و با روش كار بسیار ساده در اختیار بگیرید؟ به‌عنوان مثال به‌جای خلق افكت‌ها، از افكت‌های آماده استفاده كنید، تصاویر و الگوهای آماده را در اختیار بگیرید و از زیباترین فونت‌ها استفاده كنید؟

انتخاب حرفه‌ای‌ها
لوگوها، تیترهای هنری، آیكون‌ها، بنرهای تبلیغاتی و آگهی‌ها، عناصر وب‌سایت، كارت‌های تبریك، دكمه‌ها، جلد كتاب، كلاژهای عكس و... از جمله مواردی است كه بیشتر طراحان با آنها سر و كار دارند! اگر نرم‌افزاری وجود داشته باشد كه امكان طراحی تمام این موارد را در اختیار شما قرار دهد، چه نامی را برای آن انتخاب می‌كنید؟
نرم‌افزار قدرتمند Logoist با روش كار بسیار ساده و قابلیت‌های فراوان، به شما این امكان را می‌دهد تا به خلق همه موارد ذكر شده بپردازید. به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید لایه‌ها، افكت‌های حرفه‌ای و سایه‌های شگفت‌انگیز را در طرح‌های خود مورد استفاده قرار دهید و از بسیاری تصاویر و الگوهای آماده نیز برای طراحی كمك بگیرید.
تیترهای هنری
اگر می‌خواهید تیتر مطالب خود را به‌صورت كاملا هنری و خلاقانه طراحی كنید، پیشنهاد می‌كنیم از Logoist كمك بگیرید. به‌كمك این نرم‌افزار می‌توانید بدون اتلاف وقت و در كمتر از چند دقیقه تیتر خود را به‌صورت كاملا هنرمندانه و جذاب طراحی كنید. تعویض سریع لایه‌ها، فونت‌ها و سبك نمایش از جمله امكاناتی است كه در این بخش در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
در پایان نیز شما می‌توانید طرح خود را در اندازه استاندارد صفحه‌نمایش برای نمایش در وب‌سایت‌ها ذخیره كنید یا آن را در كیفیت dpi 600 برای چاپ توسط چاپگر آماده كنید.
كارت تبریك و دعوت‌نامه
دوست دارید كارت تبریك یا دعوت‌نامه‌ای را كه به سلیقه و توسط خودتان طراحی شده است برای دوستانتان ارسال كنید؟ به كمك Logoist و چند كلیك ساده ماوس، می‌توانید این كار را انجام دهید و برای هرچه بهتر انجام شدن این كار بیش از 3000 تصویر آماده نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پشتیبانی از قابلیت اعمال فیلترها، افكت‌ها و لایه‌های مختلف برای اضافه كردن عكس یا متن‌های مختلف به طرح، این امكان را به‌وجود می‌آورد تا طرح‌های بی‌نظیری را خلق كنید.
آگهی
آگهی‌های تبلیغاتی در ارائه بهتر خدمات و محصولات و جذب مشتریان اهمیت بسزایی دارند. هرچه آگهی‌ جذاب‌تر باشد بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد و احتمال تاثیر‌پذیری آن نیز افزایش می‌یابد. اگر شما هم صاحب محصول یا خدماتی خاص هستید و قصد دارید محصولات خود را با استفاده از كاتالوگ، پوستر، بنرها و.... تبلیغ كنید، پیشنهاد می‌كنیم به‌جای صرف هزینه برای راه‌اندازی واحد تبلیغات، از نرم‌افزار فوق كمك بگیرید. به كمك این نرم‌افزار می‌توانید آگهی‌های جذاب را در مدت زمانی بسیار كوتاه طراحی كنید و مطمئن باشید كه این آگهی‌ها مورد توجه بازار هدف شما نیز قرار خواهد گرفت.
وب‌سایت‌های جذاب
دوست دارید دكمه، تصویر زمینه و حتی آیكون مخصوص به خودتان را برای وبلاگتان طراحی كنید؟ تیم فوتبالی كه فرزندتان در آن شركت داشته، برنده شده و می‌خواهید یك سایت یا وبلاگ برای تیم برنده طراحی كنید؟ پیشنهاد می‌كنیم برای انجام این كار نیز از Logoist كمك بگیرید چرا كه این نرم‌افزار با پشتیبانی از بسیاری افكت‌های از پیش ساخته شده و الگوهای خود تا چند ساعت در وقت شما صرفه‌جویی می‌كند و به شما این امكان را می‌دهد تا براحتی دكمه‌ها، آیكون‌ها و تصاویر موردنظرتان را برای استفاده در سایت یا وبلاگ خود طراحی كنید.
نرم‌افزار Logoist امكانات بسیاری را در خود جای داده است كه هر كدام از این امكانات در بخش‌های مختلف طراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از مهم‌ترین امكانات این نرم‌افزار به‌طور خلاصه عبارت است از:
لایه‌ها: با استفاده از لایه‌ها می‌توانید تصاویر هندسی، متن‌ها، عكس‌ها، مسیرها و دیگر موضوعات خود را به‌صورت كاملا مرتب و مستقل از یكدیگر در طرح‌تان اضافه كنید.
سایه‌ها: افكت سایه به شما این امكان را می‌دهد تا موضوعات خود را همچون فلز، شیشه، چوب، پلاستیك و... به‌نمایش درآورید. الگوریتم‌های سایه در این نرم‌افزار بیش از صد الگوی مختلف را در خود جای داده و استفاده از آنها با یك كلیك ماوس امكان‌پذیر است.
افكت‌ها: اضافه كردن خطوط دورتادور لایه‌ها، نمایش نور اطراف یك موضوع، نمایش برجستگی یا فرورفتگی موضوعات و محو كردن بخشی از موضوعات از جمله امكاناتی است كه در بخش افكت‌ها می‌توانید مورد استفاده قرار دهید.
موضوعات آماده: طراحی یك لوگو یا آیكون نیازمند ذهنی خلاق و ایده‌های مختلف است. گاهی اوقات مشاهده مجموعه‌ای از تصاویر می‌تواند به خلق یك طرح نو به شما كمك كند و این مجموعه تصاویر در نرم‌افزار Logoist وجود دارد! بیش از 3000 تصویر وكتور در این نرم‌افزار قرار گرفته است كه شما می‌توانید براحتی ایده‌های خود را به واقعیت تبدیل كنید.
الگوهای زمینه: وقتی بخواهید یك پوستر یا كاتالوگ را طراحی كنید، انتخاب تصویر یا طرح زمینه جزو دشوارترین مراحل كار به‌شمار می‌رود. باتوجه به اهمیت این موضوع، نرم‌افزار Logoist با پشتیبانی از الگوهای زمینه از پیش طراحی شده این مشكل را رفع كرده است و شما می‌توانید براحتی الگوی موردنظرتان را انتخاب و افكت‌ها یا سایه‌های موردنظرتان را روی آنها اعمال كنید.
تغییرشكل: همیشه برای جذاب كردن متن‌ها یا موضوعات نیاز نیست افكت‌های بسیاری را روی آنها اعمال كنید. گاهی اوقات با چرخاندن متن و قرار دادن آن در اطراف موضوع موردنظرتان می‌توانید آن را بیش از هر حالت دیگری جذاب و زیبا كنید! تغییر شكل تصاویر و متون به حالت‌های مختلفی همچون ذوزنقه، پیچیده، موج‌دار و... از جمله روش‌هایی است كه در بخش تغییر شكل در اختیار شما قرار می‌گیرند.
چسبندگی: اگر می‌خواهید تصاویر مختلفی را در جهت یكدیگر قرار دهید یا آنها را در موقعیت‌های مشخصی نسبت به یكدیگر قرار دهید، می‌توانید از قابلیت چسبندگی در نرم‌افزار فوق كمك بگیرید. به كمك این قابلیت كه فعال یا غیرفعال بودن آن به سلیقه شما قابل تغییر است (با استفاده از كلید command هنگام جابه‌جا كردن موضوعات) می‌توانید بدون نیاز به خط‌كش، موضوعات را در موقعیت‌های مختلف نسبت به یكدیگر و نسبت به صفحه قرار دهید. به‌عنوان مثال وقتی می‌خواهید لبه بالا ـ سمت راست یك مربع را به لبه پایین ـ سمت چپ مربع دیگر بچسبانید براحتی و با كشیدن مربع اول به سمت مربع دوم، لبه‌ها به یكدیگر می‌چسبند و می‌توانید مطمئن باشید دو لبه روی یكدیگر نرفته و میان آنها نیز فاصله‌ای وجود ندارد.
قلم‌ها: شاید ابزار انتخاب قلم در هر نرم‌افزار طراحی وجود داشته باشد اما امكاناتی كه در بخش انتخاب قلم این نرم‌افزار طراحی شده، منحصر‌به‌فرد است! در این نرم‌افزار شما می‌توانید تمام قلم‌های نصب شده در سیستم‌عامل را مشاهده كنید و پیش‌نمایشی از آنها نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین زمانی كه بخواهید برای یك متن كه افكت‌های مختلفی روی آن اعمال شده است، قلم جدیدی را انتخاب كنید، پیش‌نمایش همه قلم‌ها با همان افكت‌های اعمال شده روی متن موردنظر برای شما نمایش داده می‌شود.
نمونه‌ها: اگر شروع طراحی برای شما دشوار است و به یك ایده برای شروع كار نیار دارید، می‌توانید از نمونه‌های آماده‌ای كه در این نرم‌افزار قرار گرفته است كمك بگیرید. بیش از صد نمونه لوگو و بنر از پیش طراحی شده در این نرم‌افزار قرار گرفته است كه شما را قادر می‌كند طراحی خود را با آنها آغاز كرده و با اعمال تغییرات در بخش‌های مختلف آنها، طرح منحصر‌به‌فرد خود را خلق كنید.
پشتیبانی از قابلیت ذخیره تصاویر با كیفیت dpi 600، قابلیت ذخیره‌سازی تصاویر در فرمت PSD با حفظ لایه‌های موجود در تصویر، پشتیبانی از حركات مختلف روی ترك‌پد برای انجام كارهای مختلف همچون چرخاندن یا تغییر سایز موضوعات و بسیاری از امكانات دیگر از جمله ویژگی‌های قابل ذكر در این نرم‌افزار به‌شمار می‌رود.
توجه: نرم‌افزار فوق در سیستم‌‌های عامل 6‌/‌10 Mac OS X به بالا قابل اجراست.

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فنیکار و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر حرفه ای ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری در شیراز و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری در اصفهان و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تبلت و موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون اسمارت و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات Ecu و اموزش تعمیر ایسیو و اموزش تعمیرات ایسیو ماشین و اموزش ایسیو خودرو و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی مدیا و اموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ و اموزش تعمیرات کولر گازی ال جی و اموزش شارژ کارتریج لیزری و اموزش شارژ کارتریج اچ پی و اموزش مهندسی معکوس پیشرفته و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربینهای مداربسته در استیتو انفورماتیک فنی کار