ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

از این پس نرم افزار Google Now قابلیت نصب در دستگاه‌های آیفون و آیپد را دارد و موقعیت سیری اپل را به خطر انداخته است.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از خبرگزاری رویترز، این نرم افزار همانند سیری اپل به صورت اتوماتیک یا با فرمان صوتی قادر خواهد بود اطلاعاتی از قبیل وضعیت ترافیک، آب و هوا، ساعت پخش برنامه‌های تلویزیونی و… را برای کاربران تجمیع نماید.
این نرم افزار که یک سالی است روی دستگاه‌های تحت سیستم عامل آندروید فعال شده، از روز گذشته در فروشگاه‌های اپل برای نصب در روی محصولات این شرکت موجود است.
متخصصان پیش‌بینی کرده‌اند که نرم افزارهای دستیار از قبیل سیری اپل و نرم افزار گوگل، به زودی به عنصری کلیدی در تلفن‌های همراه هوشمند تبدیل خواهند شد. این نرم افزار‌ها به کاربران برای جستجوی اطلاعات، برنامه‌ریزی جلسات و پروژه‌ها کمک شایانی خواهند کرد.
پیش از این برخی از متخصصان بر این باور بودند که نرم افزار سیری که به صورت پیش فرض در آیفون و آیپد وجود دارد، می‌تواند موقعیت گوگل را به عنوان اولین موتور جستجوی جهان با خطر جدی مواجه سازد.
چرا که سیری این توانایی را دارد که بدون استفاده از موتور جستجوی گوگل اطلاعات بی‌شمار و متنوعی را در اختیار کاربران قرار دهد.
اما اکنون با وجود نرم افزار دستیار گوگل، این شرکت تا حدودی از خطرات سیری اپل در امان خواهد ماند. Google Now نرم افزاری است که به اعتقاد جوهانا رایت قائم مقام شرکت گوگل تحولی در جستجوی اطلاعات ایجاد خواهد کرد و زمان رسیدن به پاسخ را برای کاربران کاهش خواهد داد.
گوگل با بهره گیری از این نرم افزار به کاربران این امکان را می‌دهد که به طور مستقیم از سایر خدمات آنلاین شرکت مانند جی میل، موتور جستجو، تقویم گوگل و… استفاده کنند.
اطلاعات این نرم افزار به صورت کارت نمایش داده می‌شود و به صورت اتوماتیک به روز رسانی خواهد شد. این نرم افزار همچنین بهترین زمان برای سفر و بهترین مسیر برای رسیدن به فرودگاه را با توجه به ترافیک جاده‌ها به کاربران اعلام خواهد کرد.
بر خلاف نسخه آندرویدی، نرم افزار دستیار گوگل روی سیستم عامل اپل برای فعال شدن نیاز به نصب موتور جستجوی گوگل دارد.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار