با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ایایزایران لپ تاپ

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 


هنگامی که یک سوخت هیدروکربنی (ملکول متان) می سوزد، اولین اکسیده شونده ها اتم های هیدروژن هستند ( الکترون ها در مدارهای خارجی اشان قرار دارند. ) فقط در آن زمان اتم های کربن می سوزند . چون اکسیده کردن اتم های هیدروژن در یک روند سوخت درونی سریع وقت کمتری می برد، در شرایط عادی مقداری از کربن فقط تا قسمتی اکسیده می شود، که سرچشمه ی سوخته و سوز ناقص است.
اکسیژن بی رنگ با هیدروژن ترکیب می شود، اما واکنش اکسیژن کربن بسیار کم انرژی تر است ـ باید در نظر داشته باشیم که: اکسیژن همیشه دارای والانس منفی دو است . از سوی دیگر  والانس کربن می تواند منفی یا مثبت باشد بسته به شکل قرارگیری چهار الکترون آن در مدار خارجی، که جمعا به هشت الکترون برای تکمیل شدن نیاز دارد.
از دو قطعه تشدید کننده فرکانس مغناطیسی تشکیل شده که باعث از هم گسیختگی زنجیره های هیدروکربنی می شود و این امر در نهایت باعث ترکیب بهتر با اکسیژن و در نتیجه احتراق سوخت کامل می گردد. این سوپر کنتاکتورها، از فرمولی  ترکیبی و ساخته ميشوند.
این محصول در واقع یک مولد ارتعاشات مغناطیسی می باشد که نیرویی مغناطیسی به بزرگی 12000  گاوس ( گاوس؛ واحد شدت جریان مغناطیسی) تولید Neodymium می کند و از یک کنتاکتور انحصاری از تشکیل شده و طنین لازم برای ایجاد شکاف مولکولی در هیدروکربنها را تولید می کند. پس از انتشار طنین، مولکولهای موجود در سوخت در برخورد با امواج دچار از هم گسیختگی مولکولی شده و در نهایت احتراق و فرآیند سوختن بصورت کاملتری انجام می گیرد.
در واقع حجم غالب سوختی که مصرف می شود، انرژی به مراتب بالاتری را تولید می کند، ضمن اینکه میزان  سوخت مصرف نشده که به صورت مواد سمی وارد محیط می شود، کاهش چشمگیری می یابد.
دستگاه مکس پاور مولکولهای سوخت را به یک بار مثبت تبدیل کرده آنها را به نظم در می آورد. این بار مثبت، جذب مولکولهای هوای دارای بار منفی را افزایش می دهد. بالاترین کارآیی سوخت و سوز در بالاترین سطح دی اکسید کربن به دست می آید، چرا که دی اکسید کربن نمی تواند بیش ازآن اکسیده شود.
وقتی شما یک مكس پاور را در مسیر سوخت رسانی نصب می کنید خاصیت مغناطیسی آن سوخت را  به شدت تحریک می کند  تا با اکسیژن بیشترین حد ترکیب را انجام دهد و نتیجه اینکه فرایند احتراق، سوختن و انتقال انرژی افزایش چشمگیری پیدا می کند. اگر دقیقا همان مقدار سوخت وارد سلیندر شود، می توان ملاحظه کرد که در محدوده زمانی مساوی با حالت قبل مقادیر بسیار بالایی از سوخت با اکسیژن ترکیب شده و در نهایت می سوزد.
مقدار بیشتری از انرژی را در یک میزان معین از سوخت تولید می کند و می توان از آن در هر نوع سیستم سوختی که با سوخت هیدروکربنی از قبیل بنزین، دیزل، گازوئیل، گازها و روغن کار می کند استفاده کرد این وسیله را می توان بر روی خطوط انتقال سوخت تا قطر 2.5 سانتی متر نکرد
مزایای MAX POWER
Ò      1) صرفه جوئی در هزینه و کاهش مصرف سوخت
Ò      2) افزایش قدرت BHP
Ò      3) کاهش ذرات سمی و آلایندهای اگزوز
Ò      4) کارکرد روی هر موتوری با هر نوع سوختی
Ò      5) نصب در چند دقیقه ـ بی نیاز ابزار
Ò      6) افزایش عمر موتور
Ò      7) پیمایش افزده
Ò      8) بی نیاز از نگهداری
Ò      9) استارت سریع تر
نتایج ازمایشات بر روی MAX POWER
جداول بالا کاهش هزینه ها، سوخت و آلودگی را در وسائل نقیله بنزینی و دیزلی نشان می دهد این تغییرات نشاندهنده ایجاد یک استاندارد ROI قابل ملاحظه زیست محیطی است. در این آزمایشات دو پارامتر هیدروکربن تولید شده و مسافت در واحد سوخت مورد بررسی قرار گرفته اند. بعضی از شرکتها فقط روی پارامتر آلودگی کار کرده اند و تعدادی دیگر هم هر دو پارامتر را آزمایش کرده اند.
البته نتایج به دست آمده عوامل متعددی از جمله مدل موتور، کیفیت سوخت ، ابزار ، وزن بار، شرایط محیطی، شرایط جاده ، ترافیک و غیره بستگی دارد.
كاهش آلاينده ها :MAX POWER
پس از نصب دستگاه مکس پاور سوخت و سوزِ سریع تر، کارآمد تر و  کاملترِ بنزین هنگام استارت، و احتراق بهتر منجر به آزاد سازی بسیار بیشتری انرژی در برابر همان حجم سوخت اولیه می شود. این واقعیت  بی درنگ آشکار می شود که خروجی زیان آور اگزوز که محتوی مقدار فراوانی ذرات نسوخته ی بنزین به علاوه گاز خفقان آور و کشنده ی مونوکسید کربن  و اکسیدهای نیتروژن  بود کاهش یافته است.
دو عکس  1و2 دو نمای دور و نزدیک از مواد سمی خروجی از اگزوز یک شورولت (كاوالير) هستند که بر روی یک سطح شیشه ای که در فاصله یک اینچ از اگزوز واقع شده جمع شده اند.
موتور این ماشین 6سيلندر و 3.1 ليتري  و سوخت بنزین آن با اکتان 78 می باشد . در عکسهای بالا ذرات هیدروکربن و گازهای ناكس دیده می شوند. در عکسهای 3و4 که از فاصله های دور و نزدیک گرفته شده اند می توان کاهش قابل ملاحظه ای در رسوبات  گازها مشاهده کرد.
MAX POWERروش نصب:
نتیجه آزمایش مصرف سوخت در هر نوع وسیله نقلیه پس از استفاده سه مخزن پر از سوخت مشخص خواهد  شد موتور اهمیتی ندارد ولی لازم است در نصب مكس پاور بر طبق سلسله مراتب مندرج در پائین عمل نمایند. برای استفاده از این محصول احتیاجی به هیچ وسیله جانبی نیست و برای نصب نیازی به بریدن شیلنگ بنزین نیست.
1)خط سوخت رسانی تحت فشار را که موتوراز باک تغذیه می کند پیدا کنید. خودروهای دارای سیستم سوخت رسانی انژکتوری دو خط موازی میان باک بنزین و موتور دارند؛ یک خط سوخت رسانی و یک لوله ی برگشتی، با موتور روشن هر دو لوله را لمس کنید، لوله ی سردتر خط سوخت رسانی است مكس پاور باید در مسیر سوخت از باک به موتور نصب شود. فقط دو نیمه ی شیاردار دستگاه ابر سوخت مَکس پاور را روی خط سوخت، رسانی ، در یک محل قابل دسترس هر چه نزدیک تر به ریل سوخت رسانی انژکتور یا کاربراتور قرار دهید.
2)لوله های انتقال سوخت معمولا از جنس فلز، لاستیک و پلاستیک تهیه می شوند. اگر لوله از جنس فلزات آهن دار باشد، با توجه به خاصیت آهنربائی مكس پاور وسیله کاملا به آن ميچسبد. بهتر است دو قطعه را از یک طرف از یکدیگر جدا کرده بطوریکه فقط لبه های آنها از یک طرف در کنار هم باشند. یک قطعه را روی لوله انتقال سوخت تنظیم و قطعه دیگر را با حرکتی چرخشی روی قطعه اول ثابت نمائید بطوریکه شیارهای کناری هم ردیف با بست نایلونی شوند.
3)بست نایلونی را از شیارها که دارای شکاف قفل بست است رد کنید که برای کمک به نگهداشتن بست در جای خود هنگام کارگذاری مكس پاور روی خط سوخت بصورت یک گیره ی دو کفه ای است.
4)جهت اجتناب از بروز هر نوع اتصال الکتریکی، وسیله را حداقل در فاصله 10 سانتیمتر از هر نوع سنسور یا هر .وسیله برقی دیگری نصب نمائید
5)نصب را با محکم کردن بست به دور دستگاه درون شیارهای کناری و چیدن  طول افزوده ی آن کامل کنید . هنگام نصب چند دستگاه آنان را در امتداد خط سوخت کنار یکدیگر ولی با زاویه ی 90 درجه نسبت به هم قرار دهید.
توجه:
در مورد خودروهایی که سنسور لامبدا بر روی آنها نصب شده توصیه می شود که پیش از نصب، کابل منفی باتری را دست کم برای 5 دقیقه قطع کنید، ولی اول مطمئن شوید که کدهای ایمنی مورد نیاز آژیرهای خطر و رادیوهای الکترونیکی و غیره را در جایی یادداشت کنید. پس از تکمیل نصب، کابل منفی باتری را دوباره نصب کنید، موتور را روشن کرده  وبگذارید به مدت 4 یا 5 دقیقه با دور بالا در حدود 1500 دور بر دقیقه در جا کار کند.
این عمل به سیستم مدیریت الکترونیکی اجازه مي دهد که ترکیب درست سوخت را با در نظر گرفتن سوخت و سوز  کارآمدتر بنزین، دوباره میزان کند. نصب دستگاه مکس پاور درخودرویی که دارای سنسور لامبدا است می تواند باعث شود که سنسور به طور خودکار ترکیب سوخت روان به سوی موتور را غنی کند تا  کاهش خروجی از سوخت و سوز بهبود یافته جبران شود. این موضوع صرفه جویی انجام شده توسط مکس پاور را منتفی می کند. بنابراین دستورات ساده ی نصب باید رعایت شوند تا حداکثر بازده به دست آید.
به علت پاک شدن تدریجی داخلی سیلندر از ذرات باقیمانده کربن در ماشینهای دارای چند سال کارکرد، امکان دارد بعد از نصب بطور موقت مصرف سوخت کمی افزایش  یابد و حتی مقدار م واد سمی هم افزایش یابد. این حالت موقتی است و بعد از 3 تا 4 بار پر کردن باک این پارامترها ثابت می شوند
و در نهایت پس از 2000 کیلومتر سیستم کاملا بهینه شده  و به همان رکوردهای ثبت شده در آزمایشات می رسد. استفاده از فیلتر هوای استاندارد و تمیز، ابزارهای مختلف تصفیه کننده در کاربراتئور و یا انژکتور و میزان خلوص سوخت مصرفی، همگی پارامترهایی هستند که می توانند مدت زمان رسیدن به استانداردهای مطلوب را کوتاه کنند.

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فنیکار و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر حرفه ای ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری در شیراز و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری در اصفهان و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تبلت و موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون اسمارت و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات Ecu و اموزش تعمیر ایسیو و اموزش تعمیرات ایسیو ماشین و اموزش ایسیو خودرو و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی مدیا و اموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ و اموزش تعمیرات کولر گازی ال جی و اموزش شارژ کارتریج لیزری و اموزش شارژ کارتریج اچ پی و اموزش مهندسی معکوس پیشرفته و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربینهای مداربسته در استیتو انفورماتیک فنی کار