ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 


لینوکس یک سیستم عامل جایگزین مایکروسافت ویندوز مانند ویندوز۲۰۰۰ ، ویندوز xp  یا ویستا می باشد . این سیستم عامل شامل نرم افزارهای رایگانی است که وظایف مشابهی همچون برنامه های ویندوز مایکروسافت اکسل و پاورپوینت را تامین می کند. لینوکس در انواع مختلف ارائه می شود . محبوب ترین آنها عبارتند از لینوکس اوبونتو ، لینوکس مندریوا، لینوکس open suse ، فدورا.
در این مقاله ، ۳ روش دستیابی به سیستم عامل لینوکس توضیح  داده می شود:
۱-    خرید کامپیوتری با لینوکس از پیش نصب شده در آن
۲-    دریافت یک image CD ، ایجاد یک CD نصب و نصب آن برای کامپیوتر موجود
۳-    سفارش یک CD نصب و نصب آن بر روی کامپیوتر خود
مزایا و معایب هر گزینه :
۱ – زمانی که شما کامپیوتری که لینوکس از پیش نصب شده در آن نصب شده است  را خریداری می کنید به سرعت می توانید کار خود را شروع کنید . کامپیوتر های شخصی با لینوکس از پیش نصب شده در برنامه های Dell ، HP و سایر سازنده های PC موجود می باشند، قیمت آنها از ۲۰۰ دلار آغاز می شود.
۲ –زمانی که کامپیوتری را با لینوکس از پیش نصب شده خریداری می کنید مناسب ترین گزینه می باشد ، ارزان ترین گزینه زمانی است که کامپیوتر حال حاضر خود را برای دریافت Image CD یک CD نصب لینوکس استفاده کنید آن را به یک CD قابل نوشتن بسوزانید و به عنوان CD نصب استفاده کنید.
۳ –اگر شما مایل به داشتن گزینه مناسب و رایگان دارید یک CD نصب را از شرکت کانونیکال سفارش دهید. هزینه آن رایگان است، فقط چند هفته طول می کشد تا CD به دست شما برسد.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار