ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

هنر ترکیب تصاویر در فتوشاپ و ایجاد تصاویر ترکیبی یکی از جذاب ترین کارها در فتوشاپ است که فنون خاص خود را دارد، اما اولین کار برای شروع میکس و ترکیب تصاویر، انتقال یک تصویر روی تصویر دیگر است؛ زیرا هنگام باز کردن تصاویر، هریک در سند جداگانه و مستقل از دیگری باز خواهد شد. در این شمـــاره قصد داریم با روش های انتقال یک تصویر روی تصویر دیگر و شروع کار ترکیب تصاویر آشنا شویم.

هنر ترکیب تصاویر در فتوشاپ و ایجاد تصاویر ترکیبی یکی از جذاب ترین کارها در فتوشاپ است که فنون خاص خود را دارد، اما اولین کار برای شروع میکس و ترکیب تصاویر، انتقال یک تصویر روی تصویر دیگر است؛ زیرا هنگام باز کردن تصاویر، هریک در سند جداگانه و مستقل از دیگری باز خواهد شد. در این شمـــاره قصد داریم با روش های انتقال یک تصویر روی تصویر دیگر و شروع کار ترکیب تصاویر آشنا شویم.
در نسخه CS۴ فتوشاپ تغییر بزرگی در نحوه دسترسی به اسناد و تصاویر باز شده در محیط فتوشاپ ایجاد شد و آن اضافه شدن حالت Tab در باز شدن تصاویر در محیط فتوشاپ است. بنابراین در صورتی که شما کاربر نسخه های پایین تر از CS۴ فتوشاپ باشید، محیط متفاوت تری از محیط نمایش داده شده در این آموزش را خواهید دید. البته در نسخه های جدید فتوشاپ نیز امکان انتخاب حالت باز شدن صفحات در حالت جدید(Tab) یا در حالت قدیمی (Float) وجود دارد. به این منظور باید به قسمت Preferences از منوی Edit بروید و بخش Interface را انتخاب کنید.
برای دسترسی سریع به پنجره preferences می توانیم از کلیدهای ترکیبی Ctrl+K نیز استفاده کنیم. پس از باز کردن قسمت Interface در بخش Panels & Document در صورت برداشتن تیک گزینه Open Documents as Tabs تصاویر در پنجره های شناور در محیط فتوشاپ باز می شوند.
در این حالت اگر روی عنوان هر پنجره کلیک کرده و به لبه بالایی محیط کاری فتوشاپ درگ کنیم، پنجره دوباره به حالت Tab تبدیل خواهد شد.
برای جلوگیری از این حالت نیز می توانیم تیک مقابل عبارت Enable Floating Document Window Docking را برداریم تا این عمل اتفاق نیفتد. در حالت Tab به صورت پیش فرض فقط امکان مشاهده یک تصویر در محیط کاری وجود دارد و برای مشاهده تصویر دیگر باید روی Tab عنوان تصویر دیگر کلیک کنیم تا آن پنجره فعال شود.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار