همایش نمایندگی های انستیتو ایزایران
مشهد مقدس آذر 1394
تقدیر ریاست محترم فنی و حرفه ای تهران
مرکز 8 فنی و حرفه ای اقدسیه
کارگاه های مجهز و اساتید با تجربه
انستیتو انفورماتیک فنی کار

با اعطای مدرک بین المللی انستیتو ایزایران

  رتبه یک انستیتو ایزایران در کشور

مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسان آموزش انستیتو انفورماتیک فنی کار

 عدد را به شماره 02188930441 پیامک کنید

در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد

sms 

اکثر کاربران هنگامی که قصد تعویض سیستم عامل ویندوز خود را دارند ، اقدام به گرفتن Backup بصورت دستی از فایلهای مورد نیاز خود می کنند . ولی تنظیماتی را که در قسمت های مختلف ویندوز انجام داده اند را می بایست دوباره در ویندوز جدید انجام دهند و این امر مستلزم صرف وقت زیاد میباشد.
اکثر کاربران هنگامی که قصد تعویض سیستم عامل ویندوز خود را دارند ، اقدام به گرفتن Backup بصورت دستی از فایلهای مورد نیاز خود می کنند . ولی تنظیماتی را که در قسمت های مختلف ویندوز انجام داده اند را می بایست دوباره در ویندوز جدید انجام دهند و این امر مستلزم صرف وقت زیاد میباشد . کاربران ویندوز Xp میتوانند به جای صرف این همه وقت میتوانند از ابزار مفید و قدرتمند File and Setting Transfer Wizard استفاده کنند . این ابزار مفید و قدرتمند را میتوانید در سی دی نصب ویندوزو در مسیر زیر X:SupportToolsFASTW.exe یا در منوی نصب ویندوز که بصورت اتوماتیک پس از قرار دادن سی دی ویندوز XP درون سی دی رام ظاهر می شود گزینه Perform Additional Tasks و سپس Transfer File and Setting را انتخاب کنید .
درابتدا باید مشخص کنید که کامپیوتری که در حال حاضر با آن کار میکنید ، کامپیوتر قدیمی است یا جدید ؟ پس از انتخاب نوع کامپیوتر ، نرم افزار اقدام به بررسی سیستم عامل نموده و سپس از شما محل ذخیره اطلاعات مورد نیاز را سوال میکند . در صورتی که مایل به ذخیره اطلاعات در دیسکت هستید ، تنها مقدار کمی از اطلاعات را میتوانید ذخیره کنید . در غیر این صورت گزینه آخر Other را اتنخاب کرده و به مرحله بعد بروید . در این قسمت نوع انتقال داده ها را مشخص کنید ، تنظیمات ، فایلها یا هر دو. در صورتی که مایل به انتخاب جزئیات بیشتری در مورد گزینه انتخاب شده هستید میتوانید گزینه Let me ... را تیک بزنید . در صورتی که گزینه تنظیمات دلخواه را زده باشید ، در مرحله بعد میتوانید تنظیمات یا فایلها و پوشه های مورد نظرتان را حذف یا اضافه کنید . پس از انجام اعمال مورد نظرتان به مرحله بعد بروید .
ممکن است نام چند نرم افزاری را که خودتان نصب کرده اید را در این مرحله ببینید . در اینجا طی یک پیام نرم افزار هایی که می بایست در ویندوز جدید نصب کنید را به شما نشان میدهد . پس از زدن دکمه Next نرم افزار شروع به ذخیره اطلاعات می کند. در این جا مرحله اول به پایان رسیده و شما پس از نصب ویندوز جدید ، با انجام مرحله دوم میتوانید تنظیمات و فایلهای مورد نظرتان را بازیابی کنید . مرحله بازیابی ابتدا نرم افزار را در ویندوز جدید اجرا کنید و در قسمت اول گزینه New Computer را انتخاب کنید .
به مرحله بعد بروید و در این مرحله گزینه آخر Other را اتنخاب کنید یا در صورت استفاده از دیسکت ، گزینه مربوط به آن را انتخاب کنید . پس از انتخاب گزینه Other توسط دکمه Browse محلی را که در مرحله قبل اطلاعات را در آنجا ذخیره کرده اید را انتخاب کرده و دکمه Next را کلیک کنید . نرم افزار شروع به بازگردانی اطلاعات و تنظیمات جدید به ویندوز جدید می کند و در پایان از شما میخواهد برای اعمال تنظیمات یک با Restart کنید .

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

captcha

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار