ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

ابتدا یکی از بازه های زمانی ۳، ۶، ۹، ۱۲، ۱۵ و ۱۸ ماهه، را به عنوان مدت زمان لازم برای تائید استفاده نکردن از کاربری گوگل، مشخص می کنید. گوگل به طور خودکار یک ماه پیش از اتمام بازه زمانی اعلام شده از جانب شما پیغامی را به صورت پست الکترونیک یا پیام کوتاه برایتان ارسال می کند تا در صورتی که فراموش کرده اید از حساب کاربری خود استفاده کنید، آن را به شما یادآور شود.
در صورتی که یک ماه زمان باقیمانده نیز به پایان برسد و گوگل هیچ فعالیت جدیدی را از شما ثبت نکند، مجموعه اقداماتی که از پیش توسط شما برای اجرا در این شرایط مشخص شده است به اجرا درمی آید. این اقدامات می تواند شامل انتشار اطلاعات شما میان دوستان و آشنایانتان یا حذف همه اطلاعات ذخیره شده شما در سرورهای گوگل باشد.
تابه حال شده یک کاغذ، دفترچه یادداشت یا حتی دفترچه خاطراتی را که مربوط به پدربزرگ یا مادربزرگتان بوده میان وسایل قدیمی پیدا کنید و ساعت ها به خواندن و مرور خاطراتی و وقایعی که ثبت کرده اند، بپردازید؟
به نظر شما امروزه که بسیاری از امور روزمره دیجیتال شده و ثبت وقایع و انجام کارها به واسطه رایانه ها، تلفن های همراه و اینترنت صورت می گیرد نیز می توان احتمال داد که ۵۰ یا صد سال بعد، خاطراتی از ما در صندوقچه ای قدیمی یافت شود؟ آیا این احتمال وجود دارد که یک ایمیل یا تصویر آپلود شده در صفحه شخصی شما در فیس بوک، بعد از سالهای سال، یکباره پیدا شود و افرادی از خانواده شما به مشاهده آن بپردازند؟ مطمئنا اگر اوضاع را به همین شکل در نظر بگیریم، چنین چیزی امکان پذیر نیست؛ زیرا انجام بسیاری از فعالیت های کاربران در دنیای وب و به واسطه تجهیزات رایانه ای صورت می گیرد و برای امنیت اطلاعات ذخیره شده در این سرویس ها نیز کاربران از رمزهای عبور پیچیده ای استفاده می کنند.
امکان دسترسی نداشتن به اطلاعات کاربران پس از مرگ ایشان موجب شده است تا حقوقدانان و حتی دولت ها به فکر ارائه راهکاری برای رفع این مشکل باشند. در این میان گوگل همچون گذشته پیشتاز ایده های نو بوده و سرویسی را ارائه کرده است که Inactive Account Manager (کنترل شرایط در صورتی که از حساب کاربری گوگل خود استفاده نکردید) نام دارد. به کمک این سرویس شما می توانید مجموعه اقدامات لازم در صورت استفاده نکردن از حساب کاربری خود در گوگل را از پیش مشخص کنید. (در بسیاری موارد هنگامی که کاربران فوت می کنند اطلاعات آنها همچنان باقی می ماند و دسترسی به آن نیز برای دیگران امکان پذیر نیست. در چنین شرایطی این احتمال وجود دارد که کاربر پس از مرگ خود قصد داشته باشد تاریخچه فعالیت های شخصی و اطلاعات ذخیره شده در صندوق پست الکترونیکی و... خود را حذف کند یا آنها را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار دهد)
اگر شما هم می خواهید برای زمان هایی که به هر دلیل به سرویس گوگل دسترسی ندارید، فرآیندی مشخص شده را برای گوگل تعریف کنیدتا نسبت به اطلاعاتی که از شما در اختیار دارد اقدام کند، می توانید با استفاده از این روش، سرویس مدیریت کاربری غیرفعال را فعال کرده و اقدامات موردنظر را در آن مشخص کنید:

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار