ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

ام سنهایزر همیشه ما را به یاد کیفیت صدا می اندازد هدفون Sennheiser HD 700 محصول جدید کمپانی سنهایزر یک هدفون گرانقیمت و بسیار زیبا است که در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.
طراحی
هدفون Sennheiser HD 700 یک هدفون سایز بزرگ است اما بسیار سبک است و فقط ۲۷۲ گرم وزن دارد. earpads این هدفون ازجنس چرم مخملی است و به دلیل طراحی خوب از عرق کردن گوش شما جلوگیری میکند.
راحتی هدفون HD 700 از حد متوسط بیشتر است و برای استفاده های طولانی مدت بسیار خوب است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
HD 700 دارای ظاهری منحصر به فرد است طراحی بسیار زیبا در کنار کیفیت ساخت درجه یک نوید یک هدفون ممتاز را میدهد. اسپیکر های ۴۰ میلیمتری این هدفون توسط فولاد ضد زنگ محافظت میشود .
شاید گران قیمت بودن این هدفون بیشتر به خاطر فلزی بودن بدنه آن است قیمت این هدفون ۱۰۰۰ دلار است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
گوشیهای ۷۰۰ HD به یک محور عمودی متصل است و قابل تنظیم است و به راحتی بر روی گوش شما مینشیند.هدفون HD 700 یکی از بهترین هدفون ها برای محیط های شلوغ است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM)
هدفون HD700 دارای امپدانس ۱۵۰ اهم است که نسبت به پادشاه این رده که HD 800 با امپدانس ۳۰۰ اهم است کمی کمتر است.
HD 700 دارای کابلی از جنس پارچه است که مانع از گره خوردگی و پارگی کابل میشود.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
کارایی
هدفونHD 700 یکی از بهترین هدفون ها برای بازی و فیلم و موسیقی است . شما با این هدفون هم میتوایند یک اهنگ با باس بالا را گوش کنید و لذت ببرید هم میتوانید به یک آهنگ کلاسیک گوش کرده و لذت ببرید.
وضوح و شفافیت صدا در این هدفون بسیار بالا است و شما به راحتی متوانید از کوچکترین صدا های موجود در آهنگ لذت ببرید. باهدفون بزرگ مانند این شما نه تنها باس اهنگ را میشنوید بلکه میتوانید بافت صدا را نیز حس کنید.
در نتیجه اگر دنبال یک هدفون گرانقیمت و لوکس با کیفیت صدا و کیفیت ساخت بالا میگردید Sennheiser HD 700 یکی از بهترین گزینه هاست.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار