ام سنهایزر همیشه ما را به یاد کیفیت صدا می اندازد هدفون Sennheiser HD 700 محصول جدید کمپانی سنهایزر یک هدفون گرانقیمت و بسیار زیبا است که در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.
طراحی
هدفون Sennheiser HD 700 یک هدفون سایز بزرگ است اما بسیار سبک است و فقط ۲۷۲ گرم وزن دارد. earpads این هدفون ازجنس چرم مخملی است و به دلیل طراحی خوب از عرق کردن گوش شما جلوگیری میکند.
راحتی هدفون HD 700 از حد متوسط بیشتر است و برای استفاده های طولانی مدت بسیار خوب است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
HD 700 دارای ظاهری منحصر به فرد است طراحی بسیار زیبا در کنار کیفیت ساخت درجه یک نوید یک هدفون ممتاز را میدهد. اسپیکر های ۴۰ میلیمتری این هدفون توسط فولاد ضد زنگ محافظت میشود .
شاید گران قیمت بودن این هدفون بیشتر به خاطر فلزی بودن بدنه آن است قیمت این هدفون ۱۰۰۰ دلار است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
گوشیهای ۷۰۰ HD به یک محور عمودی متصل است و قابل تنظیم است و به راحتی بر روی گوش شما مینشیند.هدفون HD 700 یکی از بهترین هدفون ها برای محیط های شلوغ است.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM)
هدفون HD700 دارای امپدانس ۱۵۰ اهم است که نسبت به پادشاه این رده که HD 800 با امپدانس ۳۰۰ اهم است کمی کمتر است.
HD 700 دارای کابلی از جنس پارچه است که مانع از گره خوردگی و پارگی کابل میشود.
Sennheiser HD 700 - WWW.IRANREV.COM )
کارایی
هدفونHD 700 یکی از بهترین هدفون ها برای بازی و فیلم و موسیقی است . شما با این هدفون هم میتوایند یک اهنگ با باس بالا را گوش کنید و لذت ببرید هم میتوانید به یک آهنگ کلاسیک گوش کرده و لذت ببرید.
وضوح و شفافیت صدا در این هدفون بسیار بالا است و شما به راحتی متوانید از کوچکترین صدا های موجود در آهنگ لذت ببرید. باهدفون بزرگ مانند این شما نه تنها باس اهنگ را میشنوید بلکه میتوانید بافت صدا را نیز حس کنید.
در نتیجه اگر دنبال یک هدفون گرانقیمت و لوکس با کیفیت صدا و کیفیت ساخت بالا میگردید Sennheiser HD 700 یکی از بهترین گزینه هاست.