ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

مشاهده فایل های ویدیویی بر روی دستگاه های قابل حمل و محبوب اپل مانند iPad و iPhone یکی از کارهای مورد علاقه کاربران می باشد. کیفیت بالای صفحه مشاهده, ویدیو ها را دلچسب تر می کند. در بعضی از موارد نیاز هست که شما قبل از انتقال ویدیو به دستگاه, آن را به فرمتی قابل پخش که در عین حال با کیفیت باشد, تبدیل نمایید. تعداد بسیار زیادی از این نوع برنامه ها در فروشگاه اپل وجود دارد که رایگان و پولی هستند.
یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه که متن باز نیز هست, Handbrake نام دارد. برنامه به شما اجازه ripp نمودن DVD و تبدیل به انواع فرمت های قابل پخش در دستگاه های مختلف حتی Apple TV را می دهد. Handbrake در تمامی سیستم عامل ها (ویندوز, لینوکس و مک) قابل اجرا است و در ادامه به توضیح مختصری از برنامه می پردازیم.
یکی از بهترین فرمت های یا کیفیتی که در سیستم عامل iOS قابل پخش است, mp4 می باشد و تبدیل به این فرمت به راحتی توسط برنامه قابل انجام است. برای شروع برنامه را باز کنید. سپس شما باید فایل اصلی را انتخاب کنید (آیکون انتخاب فایل مبدا زیر منو موجود است). پنجره ای جدید باز می شود و برنامه کلیه فرمت هایی که پشتیبانی می کند را به شما نشان می دهد. با انتخاب گزینه مناسب (MPV یا MP4) برای تبدیل, مسیر مقصد را برای دخیره ویدیو تبدیل شده مشخص نمایید (Destination Source). علاوه بر این در قسمت سمت راست برنامه منویی با نام Present وجود دارد که در آن دستگاه های مختلف لیست شده اند (از جمله دستگاه های اپل). با انتخاب دستگاه مورد نظر خود تنظیمات پیش فرص برای دستگاه اعمال می شود و دیگر نیازی به دانستن اطلاعات فنی نیست. اگر نام دستگاه خود را در لیست نمی بینید گزینه Universal را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که ویدیو تبدیل شده در کلیه دستگاه های اندرویدی نیز قابل پخش است. سپس دکمه Start را فشار دهید تا کار آعاز شود. همان طور که می دانید زمان تبدیل به طور مستقیم به حجم فایل و سرعت پردازنده شما بستگی دارد. برای دریافت رایگان برنامه به سایت رمسی آن که در ادامه آمده است مراحعه نمایید. منتظر نظرات شما هستیم…

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار