همایش نمایندگی های انستیتو ایزایران
مشهد مقدس آذر 1394
تقدیر ریاست محترم فنی و حرفه ای تهران
مرکز 8 فنی و حرفه ای اقدسیه
کارگاه های مجهز و اساتید با تجربه
انستیتو انفورماتیک فنی کار

با اعطای مدرک بین المللی انستیتو ایزایران

  رتبه یک انستیتو ایزایران در کشور

مرکز آموزش های تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر


ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسان آموزش انستیتو انفورماتیک فنی کار

 عدد را به شماره 02188930441 پیامک کنید

در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد

sms 

ترویج و تبلیغ محصولات و خدمات با بکارگیری اینترنت و مزیت های اصلی این نوع روش بازاریابی ,هزینه پایین انتشار اطلاعات و شنوندگان جهانی آن می باشد . این نوع بازاریابی شامل مدیریت داده ها ی دیجیتالی مشتری و مدیریت ارتباط الکترونیکی مشتریان ECRM که در مشاغل امروزی کاربرد گسترده ای دارد ,می باشد .
اهمیت استراتژی بازاریابی اینترنتی با رشد کردن اهمیت اینترنت در ارتباط می باشد . بیشتر شرکت های تاسیس شده در حال رقابت کردن در فضای ان لاین و جستجو برای منطبق کردن خود با استراتژی های بازاریابی برای افزایش ترافیک صفحه اصلی شرکت می باشند . بازاریابی آن لاین به اضافه شدن مشتریان بالقوه و کیفیت وب سایت ها کمک کرده در حقیقت بیشتر سازمان ها می توانند از استراتژی های تبلیغات اینترنتی برای ایجاد خدمات بهتر و درامد بیشتر استفاده کنند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را بهتر و برای مشتریان بیشتر ارائه بدهند .
با استفاده از ابزار های بازاریابی موجود به راحتی می توانند بیشترین ترافیک را بدست آورند و این ابزار ها همچنین در بالابردن رتبه سایت و اصلاح کردن لینک های خراب کمک خواهند کرد .
راه دیگر برای افزایش درامد از طریق بازاریابی اینترنتی به کاربردن ابزار پیشنهاد keyword میباشد. keyword یکی از جنبه های مهم از بازاریابی ان لاین می باشد . اگر یک سایت از keyword های درستی استفاده نکرده باشد قطعا مشتری های بالقوه خودش را از دست خواهد داد و همینطور رتبه پایین , از نتایج استفاده نکردن درست از keyword ها می باشد که ارتباط مستقیم با درامد پایین تر دارد یک راه بهتر پیدا کردن keyword های مرتبط با خدمات و محصولات و آنالیز کردن حجم جستجوی آنها می باشد . تعداد زیادی ابزار جستجو keyword به صورت آنلاین وجود دارد .
بازاریابی آنلاین می تواند با قوی تر شدن وب سایت شرکت افزایش یابد. طراحی عالی و محتوای بهتر می تواند کاربران را به خود جذب کند ,سایت های زیبا و جذاب معمولا ویزیتورهای زیادی را به خود جذب می کند وقتی که یک سایت از لحاظ ظاهری زیبا و به یک گروه جمعیت تعریف شده رسیده است می توان گفت که سایت کاربر پسند بوده است .
اثربخشی استراتژی های بازاریابی اینترنتی مهم است این نوع از بازاریابی فقط به هزینه های تبلیغات و راه اندازی وب سایت های موفق محدود نمی شود اثربخشی ابزارهای بازاریابی باید تحت کنترل قرارگیرد تا اطمینان ایجاد شود که راه و روش درست و مفید را ادامه می دهد . تعداد زیادی سایت های بهینه سازی و ابزار های بازاریابی ایمیلی وجود دارد و بررسی و انتخاب استراتژی مناسب می تواند کمک به موفقیت شغل بکند .
امروزه تعداد زیادی بازاریابان وب , کسانی که کمک به انجام تبلیغات وب و بالابردن رتبه جستجو می کنند در حال فعالیت هستند و این افراد با تحلیل بازار و همچنین بررسی رقبا و با کمک استراتژی بازاریابی اینترنتی می توانند وب سایت شما را به بالاترین رتبه در موتورهای جستجو هدایت کنند .

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

captcha

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار