ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

یکی از مسایلی که بسیاری از افراد به آن اهمیت زیادی می دهند حفاظت کامپیوترشان در برابر فایل ها و داده های آلوده و مخرب می باشد. با وجود اینکه بسیاری از مردم عقیده دارند که آنتی ویروس های رایگان می توانند این حفاظت را برعهده بگیرند اما برخی نیز هنوز آن ها را کافی نمی دانند. حق با کدام گروه است؟
پاسخ این معمای غیرقابل حل بسیار تکراری است؛ سعی کنید به طول آنتی ویروس دانلودی خود توجه داشته باشید. برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام آنتی ویروس رایگان مناسب است، هنگام جستجوی آن باید عملکردهایش را در نظر داشته باشید سپس مدل مورد نظرتان با توجه به خواسته تان انتخاب کنید.
انواع زیادی از آنتی ویروس های رایگان وجود دارند که به آسانی می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید مانند AVG ، AVast ، Avira ، Norton و McAfee که از این میان دو مورد آخر تنها برای ۳۰ یا ۶۰ روز حفاظت کامپیوتر شما را برعهده خواهند داشت و اگر می خواهید این مدت تمدید شود باید آنها را بخرید، اما بقیه ی آنتی ویروس های رایگان همانند AVG ، AVast ، Avira می توانند کامپیوتر شما را در برابر ویروس ها، کرم ها، ابزارهای جاسوسی و امثال آن ها به طور رایگان برای همیشه حفاظت کنند. البته مطمئنا آنتی ویروس هایی که در مغازه ها به فروش می رسند یک سری ویژگی های اضافه دارند که در آنتی ویروس های رایگان این ویژگی ها وجود ندارند. اما می توانید مطمئن باشید که انواع رایگان دست کم می توانند حفاظت و امنیت معمولی را که کامپیوتر شما نیاز دارد فراهم کند.
اگر عادات معمول on- Line شما فقط جستجو در نت یا چک کردن سایت های معتبر مثل You Tube یا چک کردن ایمیل هست و یا وقت گذرانی در شبکه های اجتماعی می باشد، خاطرتان آسوده باشد که آنتی ویروس های رایگان می توانند از کامپیوتر و فایل های شما حفاظت کنند. البته این فقط بسته به فعالیت های on- line و برند آنتی ویروس رایگانی که انتخاب کرده اید می باشد.
اگر نمی دانید چه مدل آنتی ویروس رایگان را دانلود و نصب نمایید وبلاگ ها و تحلیلهای آنلاین را چک کنید.
این کار باعث می شود انتخاب برایتان بسیار آسانتر شود. اما به خاطر داشته باشید که با وجود آنتی ویروس مناسب، همیشه باید مراقب باشید چه برنامه ای را باز می کنید و یا چه چیزی را از اینترنت می گیرید.
آخرین بروز رسانی ها را برای حفاظت از PC خود در برابر ویروس ها کشف کنید. نباید پیش از نصب یک آنتی ویروس رایگان خوب که حفاظت از اطلاعات شخصیتان را عهده دار می شود به وب وصل شوید.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار