ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

شرکت کره ای سامسونگ همزمان با ارائه ی گوشی جدید خود Samsung Galaxy S III ، از سرویس موسیقی خود در اروپا و خاورمیانه پرده برداری کرد.
سامسونگ در کارزاری جدید به مقابله با اپل می رود.
این سرویس موسیقی که Music Hub Service نام دارد برای مقابله با iTunes اپل طراحی شده و در ۲۸ کشور جهان عرضه شده است. از لحاظ ظاهری Music Hub شباهت زیادی به iTunes ندارد اما همچون iTunes سرویس خرید آهنگ را داراست.

این سرویس به دارندگان گوشی ها و تبلت های سامسونگ اجازه می دهد تا به ۱۹ میلیون آهنگ دسرتسی داشته بشند که از لحاظ هزینه نیز همانند iTunes است. مشترکان می توانند پس از دانلود آهنگ و بدون اتصال به شبکه به موسیقی دلخواهشان گوش دهند. کاربران همچنین می توانند ۳۰ ثانیه از هر آهنگ را به صورت رایگان گوش کنند.
سامسونگ دو طرح تشویقی نیز برای کاریران خود طراحی کرده است به این صورت که با پرداخت ماهیانه ۹ دلار کاربر می تواند تنها از طریق یک دستگاه به سه میلیون آهنگ دسنرسی داشته باشد. و با پرداخت تنها ۱۲ دلار به صورت ماهیانه کاربران کی توانند به صورت نا محدود بر روی چهار دستگاه (شامل ابزارهای سامسونگ یا حتی PC و مک) به دانلود موسیقی بپردازند.
اکانت پریمیوم Music Hub نیز همچون آیتونز آهنگ ها را بر روی موبایلتان شناسایی می کند تا بر روی ابر یا همان Cloud مختص به شما همگامشان بکند.
این سرویس در ابتدا بر روی Samsung Galaxy S III در دسترس است اما به تدریج برای دیگر ابزار مانند تلوزیون های هوشمند سامسونگ نیز عرضه می شود..
سامسونگ حتی امیدوار است که نرم افزاری مخصوص iOS طراحی کند تا به کاربران اپل نیز این اجازه را بدهد تا بتوانند از طریق آیفونهایشان از این سرویس استفاده کنند. اما اول باید ببینیم که سامسونگ می تواند مراحل قانونی را طی کند و این اجازه را از اپل بگیرد یا خیر؟

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار