با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ایایزایران لپ تاپ

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

همه کسانی که دستی در تجارت الکترونیک دارند به دنبال راهی برای افزایش ترافیک وب سایت خود و در واقع افزایش تعداد بازدیدکنندگان وب سایت خود هستند. برای این منظور راههای متعددی وجود دارد که برخی از آنها نیازمند صرف هزینه های هنگفت هستند و برخی نیز رایگان هستند. در زیر به همه این موارد اشاره خواهیم کرد و شرحی در و صف هر یک از آنها آورده می شود، اما محورمفاله ما شناساندن و به کار بردن راهکارهای رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت شما است.
برای اینکه بتوانید یک تجارت موثر داشته باشید باید بتوانید ترافیک بیشتری را از آن خود کنید، و این امکان پذیر نیست مگر این که ترافیک آزاد موترهای جستجو را جذب کنید. برای خبره شدن شما در این زمینه مفاهیم پایه ای وجود دارند که شما باید با آنها آشنا شوید. این مفاهیم کمی پیچیده هستند اما برای افزایش ترافیک وب سایت خود باید آن را درک کرده و به کار ببرید.
ابتدا، چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟ خیلی از افراد، بازدیدکنندگان را به سمت صفحات مالی سوق می دهند، و در بیشتر مواقع این استراتژی راهکار مناسبی نیست.
چه کاری را باید انجام دهیم؟ اما کاری که برای همه وب سایت ها، برای سال های متمادی موفق خواهد بود، تولید محتواست.
برای افزایش ترافیک وب سایت خود، شما سه کار اساسی را باید انجام دهید:
۱- ساختن وب سایتی که بازدید کنندگان بتوانند از آن به راحتی استفاده کنند.
۲- به کار بردن تکنیک های مختلف برای ترقی وب سایت خود.
۳- مانیتورینگ کردن پیشرفت و تنظیم کردن نتایجی که مد نظرمان است.
روش های رایگان افزایش ترافیک وب سایت
روش های رایگانی برای افزایش ترافیک وب سایت شما وجود دارد،‌که برخی از این روشها به خوبی کار می کنند و پاره ای نیز خیر. برخی از این روش ها به عنوان یک راه حل قطعی محسوب می شوند و برخی نیز فقط در تجارت خوب کار می کنند. در ذیل روشهای مذکور شرح داده شده اند:
 محتوا (content)
سایت شما بدون محتوا هیچ چیزی ندارد. در واقع شاید بهترین راه برگشت سرمایه (ROI: return on investment) بالا بردن کیفیت محتوای سایت است . به عبارت دیگر راه نهایی برای بالا بردن ترافیک سایت است.
محتوای وب سایت شامل چیزهایی است که اطلاعاتی را برای بینندگان فراهم می کنند. زمانی که از محتوای سایت صحبت می شود،‌ افکار افراد بر روی متن متمرکز می شود در حالی که محتوای سایت می تواند عکس،‌ صدا،‌ ویدئو و … باشد. تعداد کلمات زیاد در سایت ،‌کلمات کلیدی (keywords) زیادی را برای موتورهای جستجو فراهم می کند، ‌همچنین تعداد صفحات زیاد باعث بالا رفتن page rank وب سایت شما می شود. کار، بر روی محتوا یکی از استراتژی های مفید برای افزایش ترافیک سایت است.
 لینک های درونی (inbound links)
لینک های درونی برای افزایش ترافیک سایت بسیار ضروری هستند. وب سایت شما بدون لینک ها برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو فاقد اعتبار هستند. موتورهای جستجوگر تاکید خاصی برروی لینکهای ورودی دارند زیرا نشانگر اینست که ، اگر سایتهای دیگر به سایت شما لینک می باشند، یعنی شما سایت قابل قبول و با ارزشی را ارائه می دهید. همچنین لینک ورودی برای اسپایدرهای موتورهای جستجوگر به عنوان یک گواهی نامه از حضور آنلاین سایت تلقی می شود. بازدید کننده گان و موتورهای جستجو با گردش بر روی لینک های موجود در سمت چپ و راست صفحه وب سایت شما موجب افزایش اعتبار و page rank وب سایت شما می شوند.
برای مطالعه بیشتر در رابطه با نحوه کار لینک ها می توانید مطالب‌ مربوط به آن را از لینک www.trafficlegancy.com دانلود کنید.
 Blogging
Blogging امتیازاتی به همراه دارد ، البته اشکالاتی نیز دارد ،‌اما شگفت آنکه ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد. به خاطر دارید که محتوا یک راه مفید برای افزایش ترافیک وب سایت شما بود و وبلاگ یک راه مفید برای افزایش محتوا است. توسط blogging محتویات وب سایت شما به سرعت افزوده می شود، همچنین به دلیل وجود لینک های بسیار در آن بر روی ترافیک سایت شما اثر گذار است. همچنین این مساله باعث دلگرمی بازدیدکنندگان برای تعامل با سایت شما می گردد. ‌ اشکال blogging در این است که، پس از مدتی با گستردگی زیاد متون اضافه شده به وب سایت و عدم تمرکز در به کارگیری کلمات کلیدی انتخاب شده باعث می شود که خیلی از صاحبان بلاگ ها seo را رعایت نکنند.
 وبلاگ نویسی مهمان (Guest Blogging)
یکی دیگر از راه های افزایش ترافیک وب سایت وبلاگ نویسی مهمان است. این ویژه گی در واقع، قرار دادن امکانی برای بازدیدکنندگان است که بتوانند نوشته هایشان را به وب سایت شما ارسال کنند. البته وب سایت باید پتانسیل هایی داشته باشد تا بتواند بازدیدکنندگان را به خود جذب کند.
 Social bookmarking
این روش یک راه خوب برای ایجاد لینک های فعال برای برگشت به وب سایت شما و افزایش ترافیک وب سایت شما ست. Social bookmarking به این معنی است که با مشارکت و استفاده از نیروی همه کاربران اینترنت ، ‌صفحات اینترنتی را “برچسپ گذاری ”(tag) کنیم. در واقع، اساسا به جای اینکه شما برچسپ هایتان را برای خودتان حفظ کنید با قرار دادن آنها در سایت های social bookmarking آنها را با همه کاربران اینترنتی به اشتراک می گذارید. سایت های بسیار زیادی برای social bookmarking به راه افتاده اند ، که از میان آنها نمونه های خارجی del.icio.us و dig.com هستند و از نمونه های داخلی balatarin.com و mohand.es را می توان نام برد.
 Article Marketing
این روش یکی از راه های مطلوب برای افزایش ترافیک وب سایت شما است. به این صورت که شما با قرار دادن مقالات در سایت خود و یا واسط شدن بین تقاضا دهنده مقاله و سایت هایی که ارائه دهنده مقاله مورد نظر هستند، می توانید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید. از مشکلات رایج در این زمینه، کامل نبودن مقالات و یا درست نبودن لینک ها می باشد ،‌که به این موارد باید توجه شود.
Article marketing مزایایی دارد که در زیر لیست شده است:
۱- افزایش ترافیک از طریق موتورهای جستجو
۲- افزایش ترافیک از طریق لینک های مستقیم
۳- بهبود وضعیت موتور جستجو
۴- افزایش تعداد کلمات کلیدی
۵- افزایش تعداد ارجاعات
۶- افزایش تعداد وب سایت های زیرمجموعه
 فروم (Forum)
فروم در اینترنت و کامپیوتر به منظور یک مجمع عمومی است، که هر کس از هرجای دنیا می تواند در آن عضو شده و با اعضای دیگر در هر زمینه ای مشورت کند. فروم ها به دو دسته تقسیم می شوند که شامل فروم های عمومی و تخصصی هستند، فروم های تخصصی شامل انجمن هایی در موارد خاص هستند، مثل فرومهایی که فقط به کامپیوتر و موبایل اختصاص دارد که یک فروم تخصصی کامپیوتر محسوب می شود. ولی فروم های عمومی شامل بحثهایی از سرتاسر کره زمین هستند مثل کامپیوتر، ماهی گیری ، دوچرخه سواری ، ورزش و اسلحه و …. در واقع شما با ایجاد یک فروم و با پاسخ دادن به سوالات رایج و محبوب کاربران می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید.
روش های پرداختی برای افزایش ترافیک وب سایت (Paid methods to increase website traffic)
روش های پرداختی در وب سایت دارای ریسک و هزینه بر می باشند. فعالیت های تجاری که دارای بازگشت سرمایه (ROI) می باشند، می توانند از این روش ها بهره ببرند. اگر مدل تجاری شما دارای بازدهی مناسب باشد، شما می توانید از انواع روش های مطرح شده در ذیل استفاده نمایید. و یا با کمی هوشمندی شما می توانید به وسیله outsourcing ترافیک مجازی را برای خود ایجاد نمایید. در زیر برخی از متدهای پرداختی لیست شده اند:
• پرداخت به وسیله کلیک (ppc)
• پرداخت به ازای لینک
• پرداخت به ازای Article Marketing
• محتویات ارجاعی
در روشهای مطرح شده ، پرداخت به وسیله کلیک (ppc) بهترین روش برای معرفی وب سایت شما به موتور جستجو است ،‌که باعث ارزشمندتر شدن یا بالاتر رفتن اولویت برخی از محتویات وب سایت شما می شود. شما با فعالیت های پرداختی برای بالا بردن ترافیک وب سایت خود ، هزینه گزافی را پرداخت خواهید کرد ، در حالی که با روش های رایگان نیز می توانید جذابیت سایت خود را بالا ببرید و فروش خود را افزایش دهید.

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربین مداربسته در فنیکار و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای تهران و مرکز آموزش تعمیرات تخصصی کولرگازی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و آموزش تعمیر حرفه ای ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری در شیراز و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری در اصفهان و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تبلت و موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون اسمارت و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات Ecu و اموزش تعمیر ایسیو و اموزش تعمیرات ایسیو ماشین و اموزش ایسیو خودرو و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی مدیا و اموزش تعمیر کولر گازی سامسونگ و اموزش تعمیرات کولر گازی ال جی و اموزش شارژ کارتریج لیزری و اموزش شارژ کارتریج اچ پی و اموزش مهندسی معکوس پیشرفته و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش نصب پکیج و آموزش تعمیرات پکیج و آموزش حرفه ای تعمیرات لپتاپ و آموشگاه تعمیرات کولرگازی و آموزش تعمیرات و نصب پکیج و آموزش تعمیرات هارد و آموزش تعمیر و نصب دوربینهای مداربسته در استیتو انفورماتیک فنی کار