با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ایایزایران لپ تاپ

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

نکات مثبت : تبلت سامسونگ ۸ را به راحتی می‌توانید در دست بگیرد و حمل کنید و دارای بهترین صفحه نمایش کوچک تبلت است.
در هنگام نوشتن با قلم S احساس راحتی می‌کنید و بیشتر از تایپ کردن بر روی صفحه نمایش تبلت ترجیح می‌دهید. ذخیره سازی داده‌ها می‌تواند از طریق میکرو باشد.
نکات منفی : قیمت ۳۹۹ دلار برای این تبلت کوچک بدون توجه به ویژگی‌های آن زیادی است. آن به نازکی آی پد مینی نیست، گاهی ممکن است هنگ کند.
نکات میانی : توجه داشته باشید سامسونگ گلکسی نوت ۸ بسیار زیبا و با یک قلم واقعاً مفید است، اما در اصل ارزش ۴۰۰ آن دلار نیست مگر اینکه شما یک هنرمند باشید یا یک قلم خاص را ترجیح دهید.
تبلت گلکسی نوت ۸ که ۸ اینچ است با قیمت ۳۹۹ دلار ارزش گذاری شده است. در دنیایی که Nexus 7 با ۷ اینچ دارای قیمت ۲۰۰ دلار است و آی پد مینی ۷٫۹ اینچی از ۳۳۰ دلار یا کمتر شروع می‌شود. اگر شما به دنبال یک تبلت ساده و کوچک هستید Nexsus 7 و با حتی آیپد مینی از گلکسی نوت ۸ بسیار ارزان‌تر است و نیاز شما را تأمین می‌کنند. نوت ۸ هم اکنون بهترین تبلت سامسونگ است اما با توجه به تجربه خود از ارائه محصولات این شرکت، وزن آن به طرز چشمگیری متفاوت خواهد بود. اگر شما از قلم هوشمند سری‌های تبلت سامسونگ همانند قلمی که در نوت ۱۰٫۱ شاهد بودیم، خوشتان آمده است باید به شما بگوییم که شما قادر خواهید بود به لطف برخی از ارتقاء نرم افزارها در تبلت ۸ هم ادغام قلم یا قلم S، در بسته های کوچک‌تر با درزهای کمتر و صفحه نمایش که بیشتر چشمگیر شده است را کار کنید. با این حال، اگر شما یک هنرمند نیستید و هیچ علاقه ای در آینده نزدیک به یک قلم برای استفاده ندارید، بهتر است به سراغ یکی از گزینه های ارزان‌تر بروید.
۳۰۰ دلار، این امر می‌تواند یک توصیه آسان باشد، با این حال، قیمت ۴۰۰ دلار یعنی شما باید برای خودتان تصمیم می‌گیرید اگر گنجاندن قلم و سیستم عامل آن برای شما مهم است که ارزش آن ثابت خواهد شد.
طراحی
مانند آی پد مینی، تبلت ۸ سامسونگ صفحه نمایش بزرگ‌تر از حد معمول دارد- حدود یک اینچ- بنابراین، با توجه به این که شما چگونه تبلت را در دست خود می‌گیرید ممکن است احساس کنید تنوع اندکی را می‌بینید. در تبلت ۸ سامسونگ شما احساس می‌کنید به همان ۱۰٫۱ ساخته شده است، با فلز کمی بیشتر در امتداد لبه های آن که با خاطر دوام در مقابل ضربه است . گوشه های آن به گرد، اما فربه تر سامسونگ ۸ را تبدیل به یک دستگاه کمی سنگین‌تر از آیپد مینی کرده است، با این حال، شما احتمالا می خواهم که به بررسی هر دو اینتبلت ها بپردازید تا تفاوت را احساس کنید. طراحی نوت ۸ ساده یا به زیبایی مینی نیست اما ابزارهای آن قابل مقایسه نیستند. در قسمت پایین سه دکمه مشاهده می‌شود: یک کلید منو، کلید خانه، و کلید Back است. سامسونگ نیز توانایی استفاده از قلم S با سه دکمه، چیزی که در نوت ۲ گم شده بود را به این تبلت جدید خود اضافه کرده است.
دوربین ۵ مگا پیکسلی به طور مستقیم در قسمت وسط بالای پشت صفحه قرار گرفته است، و اگر چه قرار دادن این امکان باعث احساس طبیعی بودن در هنگام نگه داشتن دوربین در حالت عمودی به شما می‌دهد.دکمه «بازگشت»به راحتی قابل لمس است. قلم S البته حساسیت یا سختی ندارد و در مقایسه با تبلت قبلی سامسونگ ( گلکسی نوت ۱۰٫۱ ) در قسمت یادداشت زیاد دست و پا گیر نیست و کار کردن با آن آسان است. اگرچه طول این قلم در هر دو تبلت یکسان است ولی شعاع قلم کمی در تبلت ۱۰٫۱ کمتر است . دکمه قلم شیاردار است که کمی کوچک‌تر شده است . دوربین رو به صورت در گوشه بالا و سمت راست در جلو هست. در لبه پایین دو بلندگو، یک پورت میکرو USB، و یک شکاف برای قلم S است. در لبه سمت راست شکاف کارت حافظه microSD با بلستر IR، کلید تنظیم صدا و دکمه روشن و خاموش در لبه سمت چپ نشسته است. لبه بالا دارای جای هدفون است.