ایزایران لپ تاپ

با اعطاء مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطاء مدرک فنی و حرفه ای

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

لپ تاپ ها از جمله وسایلی هستند که روزانه با آن ها ارتباط داریم و در صورتی که کثیف باشند می توانند بیماری های متفاوتی را به شما انتقال دهند و به جای کامپیوتر همراه به ویروس همراه تبدیل شود.
استفاده بسیار زیاد از لپ تاپ ها باعث کثیف شدن آن ها می شود به طوری که بعد از مدتی بیماری های مختلفی را می توانید در ان ها کشف کنید. در این مطلب به شما راه های از بین بردن کثیفی های لپ تاپ را خواهیم گفت:
یکی از اولین محل هایی که در هر لپ تاپی ممکن است کثیف شود صفحه نمایش آن است که برای پاک کردن آن باید به نکات مختلفی دقت داشته باشید. اول از همه باید صفحه نمایش را با دستمال های لطیف و مخصوص پاک کنید و از هیچگونه ماده شوینده ای استفاده نکنید. سپس به این نکته توجه داشته باشید که دستمال را با شدت و یا فشار زیادی بر روی صفحه نکشید. یک صفحه نمایش تمیز در بینایی چشم ها تاثیر به سزایی دارد.
صفحه کلید لپ تاپ ها هم چنان آشغال های متنوعی را به خود جذب می کند که باید به دقت تمیز و عاری از هر میکروبی شود. برای تمیز کردن صفحه کلید از دستمال نرم به همراه آب ولرم و مقداری کمی الکل استفاده کنید. دستکال را به محلول اغشته کرده و سپس رو و کناره های صفحه کلید را تمیز کنید. برای تمیز کردن زیر دکمه ها می توانید از هواهای فشرده استفاده کنید و کثیفی های داخل کیبورد خارج می شود.
نکته مهم دیگر در تمیز کردن لپ تاپ ها، فن آن ها است. برای اینکار باید دستگاه را باز کنید که البته قبل از باز کردن حتما دستورالعمل نحوه باز کردن لپ تاپ را بخوانید چرا که ممکن است در حین باز کردن دچار مشکل شوید. بعد از باز کردن دستگاه منافذ ورودی فن را به دقت تمیز کنید تا هوا به راحتی جریان داشته باشد.
بعد از آن به سراغ فن خواهیم رفت جایی که شما باید با استفاده از دستمال های نمناک و یا هواهای فشرده خاک و کثیفی های دور فن را به دقت تمیز کنید. این کار باعث می شود تا دستگاه شما دیگر داغ نکند.
با رعایت این نکات و تمیز کردن مرتب لپ تاپ ها شما می توانید از بیماری های ناشی از وسایل الکترونیکی دوری کنید و همچنین لپ تاپی تمیز و قابل استفاده خواهید داشت که زمان زیادی را برای شما کار میکند.

دوره های آموزشی

ecu fannikar.com

copier fannikar.com

fax fannikar.com

fannikar camera

انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده رسمی و معتبر انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر و آموزش تعمیرات مادربرد و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات ال ای دی و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار