دوره های طراحی وب و شبکه

با اعطاء مدرک بین المللی فنی و حرفه ای | جهت دریافت وام و ارائه مدرک به اتحادیه های صنفی

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

یکی از راههای طراحی سایت بصورت تخصصی، استفاده از زبان های برنامه نویسی می باشد، یکی از این زبان ها html است که یادگیری آن راحت بوده و در مدت زمان کم و با یک دوره آموزش براحتی می توانید یک طراح وبسایت شوید. آموزشگاه فنی کار یکی از معتبر ترین مراکز آموزش طراحی وبسایت است که در انتهای دوره به دانشجویان خود مدرک معتبر طراحی وب ارائه می کند.
Cms های مختلف و رایگانی همچون joomla نیز وجود دارند که می توانید برای طراحی وبسایت از آن بهره ، در حال حاضر آموزشگاه فنی کار ، نماینده رسمی ایز ایران، اقدام به برگزاری این دوره ها و اعطای مدرک معتبر نموده است.
Html یک زبان ساده علامت گذاری شده است که مخفف عبارت (hyper textmarkup language) است که شامل مجموعه ای از تگ هاست.
Html از تگ ها برای توصیف صفحات سایت استفاده میکند. تگ های html بصورت زیر می باشند، که تگ اول ، تگ شروع و تگ دوم، تگ پایان می باشد. برای شروع کار و نوشتن html باید از یک نرم افزار ویرایش متن ساده مانند Notepad و یا نرم افزارهای حرفه ای تری مانند Dreamviewer و یا sublime text و... استفاده کرد و برای دیدن خروجی کار میتوان از یک مرورگر وب استفاده کرد ( مانند mozila firefox , chrome , internet explorer )
Html یکی از زبان هایی است که مرورگر بطور مستقیم میتواند آن را کامپایل کرده و بخواند و اجرا کند و برای طراحی صفحات وب بصورت حرفه ای کاربرد فراوان دارد. با بکارگیری از css همراه با html می توان سایت های تخصصی بسیار زیبایی طراحی کرد.
Css مخفف کلمه cascade style sheets می باشد که یک زبان برنامه نویسی می باشد که همراه با html استفاده شده به عبارتی می توان گفت css مکمل html است و می توان در مواردی برای بهبود کارایی html از css بهره جست.
آموزشگاه فنی کار علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی و مبتدی html ، دوره های css را نیز همزمان آموزش داده تا در انتهای دوره بتوانید براحتی یک سایت را طراحی نمایید.
برای شرکت در این دوره ها نیاز به دانش برنامه نویسی و یا تخصص خاصی ندارید، با شرکت در دوره های طراحی وبسایت آموزشگاه فنی کار، طراحی وبسایت از مبتدی تا بصورت حرفه ای را خواهید آموخت.
برای طراحی یک سایت ریسپانسیو که قابلیت نمایش در موبایل و یا تبلت را داشته باشد، آموزشگاه فنی کار مبادرت به آموزش bootstrap، در همان دوره آموزش html و css نموده تا در انتهای دوره قادر به طراحی سایت ریسپانسیو باشید.
لیست دوره های آموزشی طراحی وبسایت در آموزشگاه فنی کار، نماینده رسمی ایز ایران 70 درصد عملی و 30 درصد علمی بصورت ذیل می باشد:
دوره آموزش تخصصی طراحی وبسایت با html5
دوره آموزش css3
دوره آموزش bootstrap ( ریسپانسیو کردن صفحات وبسایت )
دوره آموزش طراحی سایت با cms ( جوملا )
دوره آموزش طراحی سایت با cms ( وردپرس )
دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با cms ( اپن کارت )

شیوه عملکرد انستیتو انفورماتیک فنی کار در برگزاری دوره های آموزش وب :
گارگاه های آموزشی مجهز و پیشرفته
هر داوطلب بعد از گذراندن دوره گارانتی آموزشگاه می باشد.
کلاسها کارگاهی و به صورت عملی بوده و به صورت دو یا سه نفره برگزار می شود.
برای عزیزان شهرستانی خوابگاه و پانسیون با امکانات موجود می باشد.
هزینه ماهانه خوابگاه 300,000 تومان با معرفی نامه انستیتو انفورماتیک فنی کار مقدور می باشد.
هر دوره کارگاه مجزا دارد و آموزشگاه مجهز به 5 کارگاه عملی و کلاس تئوری می باشد. آموزش bootstrap و  آموزش html5  و  آموزش css3  و آموزش جوملا  و آموزش وردپرس  و  آموزش سایت  فروشگاهی و آموزش طراحی وب انستیتو ایز ایران و  آموزش ریسپانسیو کردن سایت و آموزشگاه طراحی سایت
عزیزان میتوانند جهت رزرو کلاس ها مبلغ 100,000 تومان به شماره حساب یا کارت شرکت واریز نمایند.
تاریخ شروع هر دوره داخل صفحه شهریه دوره ها درج شده است.  آموزش bootstrap و  آموزش html5  و  آموزش css3  و آموزش جوملا  و آموزش وردپرس  و  آموزش سایت  فروشگاهی و آموزش طراحی وب انستیتو ایز ایران و  آموزش ریسپانسیو کردن سایت و آموزشگاه طراحی سایت
تا سه روز قبل از شروع هر کلاس میتوانید ثبت نام کنید. آموزش bootstrap و  آموزش html5  و  آموزش css3  و آموزش جوملا  و آموزش وردپرس  و  آموزش سایت  فروشگاهی و آموزش طراحی وب انستیتو ایز ایران و  آموزش ریسپانسیو کردن سایت و آموزشگاه طراحی سایت

پرداخت آنلاین (فقط عابر بانک ملی) :  آموزش bootstrap و  آموزش html5  و  آموزش css3  و آموزش جوملا  و آموزش وردپرس  و  آموزش سایت  فروشگاهی و آموزش طراحی وب انستیتو ایز ایران و  آموزش ریسپانسیو کردن سایت و آموزشگاه طراحی سایت
برای استفاده از خدمات انتقال آنلاین کارت به کارت ، شما می بایستی دارای کارت با رمز دوم و عدد CVV2 بوده و حتما از کارت عابر بانک ملی استفاده نمایید.در این صورت وارد صفحه زیر شوید و با درج مشخصات و واریز مبلغ 000/100 تومان به شماره کارت 1461-0249-9972-6037 به نام آقای امید رحمانی جهت انتقال وجه عمل نمایید.  آموزش bootstrap و  آموزش html5  و  آموزش css3  و آموزش جوملا  و آموزش وردپرس  و  آموزش سایت  فروشگاهی و آموزش طراحی وب انستیتو ایز ایران و  آموزش ریسپانسیو کردن سایت و آموزشگاه طراحی سایت


سپس شماره پیگیری تراکنش را به شماره تلفن همراه 09128471492 - 09128471492 ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناس و مشاور آموزشی خود باشید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرم ثبت نام

پس از تکمیل فرم پیش ثبت نام منتظر تماس مشاور آموزشی خودتان باشید . در صورت تمایل با شماره ویژه : 02188930441 تماس بگیرید

اطلاعات فردی

شماره تلفن شما راه ارتباطی ما با شماست در زمان ثبت نام دقت کنید به اشتباه عددی را وارد ننمایید .

انتخاب دوره آموزشی

آشنایی بیشتر با بازار کار